Sinemamızın usta oyuncularından Serra Yılmaz’ın ilk kez kamera arkasını geçip Ferzan Özpetek’in yapımcılığını üstlendiği Cebimdeki Yabancı’nın çekimleri başladı.

Ülkemiz sinema ve tiyatrosunun önemli isimlerinden Serra Yılmaz, kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. 40 yılı aşkın oyunculuk kariyerinin ardından ilk kez yönetmen koltuğuna oturacak Yılmaz’ın bu ilk tecrübesinde yanında daha önce pek çok kez birlikte çalıştığı Ferzan Özpetek de yer alıyor.

Ferzan Özpetek’in yapımcı kişiliğiyle karşımıza çıkacağı Cebimdeki Yabancı, geçtiğimiz yılın başlarında İtalya’da vizyona girdikten sonra hem gişede önemli başarılar kazanıp hem de film festivallerinden ödüllerle dönen Perfetti sconosciuti’nin yeniden çevrimi. Yönetmenliğini Paolo Genovese’nin üstlendiği film, İtalyan sinemasına gayet hakim olan Özpetek’in dikkatini çekmiş olacak ki yönetmen, filmi bir an önce Türkiye sinemasına uyarlamak istemiş.

cebimdeki-yabancı-2-filmloverss

Serra Yılmaz ve Ferzan Özpetek İşbirliğindeki Cebimdeki Yabancı’nın Çekimleri Başladı

Senaryosunu daha önce 1 Kadın 1 Erkek ve Devrim Arabaları gibi işlerin senaristi olarak karşımıza çıkan Murat Dişli‘nin yazdığı Cebimdeki Yabancı’nın oyuncu kadrosunda ise Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi isimler yer alıyor. Filmin görüntü yönetimi ise Gian Flippo Corticelli’ye ait.

Bir akşam yemeğinde bir araya gelen yedi dostun maskelerinin ardındaki hayatlarını ve cep telefonlarını ortaya koymaları sonucu yaşananları gözler önüne serecek olan filmin çekimleri geçtiğimiz hafta içerisinde başladı.

BKM, Frigo Film ve İmaj ortak yapımcılığında vizyona girecek olan Cebimdeki Yabancı için belirlenmiş bir vizyon tarihi henüz yok.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi