Başrollerinde Nicole Kidman, Chiwetel Ejiofor ve Julia Roberts’ın yer aldığı, Billy Ray’in yönetmenliğini üstlendiği yeni filmi The Secret in Their Eyes’tan ilk fragman ve filmden yeni görseller yayınlandı.

Juan José Campanella‘nın 2009 yapımı Yabancı Dildeki En İyi Film Oscar Ödülünü kazanan gerilim filmi El Secreto de Sus Ojos (The Secret In Their Eyes) Amerikalı yönetmen Billy Ray tarafından yeniden beyazperdeye uyarlanıyor. Arjantin yapımı bu filmin orijinal hikâyesi Eduardo Sacheri‘nin yazdığı La Pregunta de Sus Ojos (Gözlerindeki Sorular) adlı romana dayanıyor. Shattered Glass‘ın (2003) yönetmeni ve Captain Phillips‘in de (2013) senaristi olan Billy Ray‘in yeniden uyarlayacağı filmin oyuncu kadrosunda Nicole Kidman, Chiwetel Ejiofor ve Julia Roberts gibi güçlü isimler yer alıyor. Filmde aynı zamanda House Of Cards‘tan tanıdığımız Michael Kelly‘yi ve Breaking Bad‘den bildiğimiz Dean Norris‘i de göreceğiz.

julia-roberts-secret-in-their-eyes-filmloverss

Filmin konusu ise şöyle:

Birbirine sıkı sıkıya bağlı olan üç FBI ajanının hayatı – Ray (Chiwetel Ejiofor), Jess (Julia Roberts) ve bölge başsavcısı Claire (Nicole Kidman) – Jess’in kızının ortada bir neden yok iken vahşice öldürüldüğünü öğrendikleri an paramparça olur.

On üç yıl sonra bugün, katili aramakla geçen günlerin saplantı haline dönüşmesinden sonra, adalete teslim edemedikleri katili hala aklından çıkaramayan Ray sonunda davayı sonuçlandıracak bir kurşun bulur. Fakat hiç kimse, insan ruhu üzerinde kalıcı ve yıkıcı etkiler yaratan intikam duygusunu açığa çıkaracak bu şok edici ve korkunç sırrı öğrenmek için hazır değildir.

Dünden bugüne giderek büyüyen bu sır, adalet ve intikam arasındaki belirsiz sınırları keşfeder ve akıllara şu soruyu getirir: Aklın sınırlarını zorlayan bir yanlışın peşindeyken doğruya nasıl ulaşabilirsin?

Secret in Their Eyes 23 Ekim’de Vizyonda!

Amerika’yla birlikte Türkiye’de de 23 Ekim’de vizyona girecek olan Secret in Their Eyes‘tan ilk fragman yayınlandı. Filmin ilk fragmanının yanı sıra filmden yayınlanan yeni görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi