Sabırsızlıkla beklediğimiz Death Note fragmanı nihayet yayınlandı. Dünya çapında fenomen olmuş mangayı yeniden uyarlayan film 25 Ağustos’ta Netflix’te!

Gün geçtikçe hayatımızda daha büyük bir yer kaplayan Netflix, gelecek yapımlarıyla büyük heyecan uyandırıyor. Bong Joon-Ho’nun yönetmenliğinde, Tilda Swinton ile Jake Gyllenhaal’u bir araya getiren Okja‘dan tutun, 2017’nin en iddialı filmlerinden biri olan Bright‘a kadar sayısını tahmin edemediğimiz kadar proje için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Ancak aralarında öyle bir tanesi var ki, tüm dünya geleceği günü iple çekiyor.

Tahmin edeceğiniz üzere tabii ki Death Note‘dan bahsediyorum. Dünya çapında fenomen hale gelmiş manga, bu uyarlama öncesinde 37 bölümden oluşan bir anime ve üç ayrı beyazperde uyarlaması ile onurlandırılmıştı. Şimdi ise sıra geldi Netflix’in ellerinde yeniden hayat bulmaya.

Tüyler Ürperten Bir Death Note Fragmanı Yayınlandı!

Ünlü Japon mangasının uyarlaması olan bu filmde, doğaüstü güçleri olan bir defter bulan genç bir adam, yaşamaya hakkı olmadığına inandıklarını tek tek öldürme başlamasını konu alıyor. Yapım süreci boyunca sessizliğini koruyan filmden nihayet yayınlanma tarihinin müjdesini aldık, hem de inanılmaz bir fragmanla. Sözü daha fazla uzatmadan, sizi merakınızı dayanılmaz hale getirecek, Türkçe altyazılı Ölüm Defteri – Death Note fragmanı ile baş başa bırakalım.

Death Note’un odak noktasında yer alan Light Turner’a Nat Wolff, The Leftovers dizisi ile tanınan Margaret Qualley  Misa Amane’e hayat veriyor. Oyuncu kadrosunun en büyük bombası olan Willem Dafoe ise  ölüm defterinin sahibi ve artık ölüm diyarında sıkıldığı için defterini bilerek insanlar dünyasına düşürmüş Shinigami‘yi seslendiriyor. Yönetmenliği Adam Wingard tarafından üstlenen filmin senaryosu Jeremy Slater imzası taşıyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi