Whiplash’in ardından çektiği ikinci uzun metrajlı filmi La La Land ile haklı övgüler alan Damien Chazelle’in başrolü bir kez daha Ryan Gosling’e verdiği yeni filmi First Man’den ilk görseller yayınlandı. 

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde çekimleri başlayan ve Ryan Gosling‘in başrolünde yer aldığı First Man, Ay’a ilk ayak basan Amerikalı astronot Neil Armstrong’un hayatını mercek altına alıyor. James Hansen’in kaleme aldığı biyografik roman First Man: A Life Of Neil Armstrong’tan sinemaya uyarlanan filmin senaryosunu da Spotlight ile En İyi Özgün Senaryo Oscar’ını kazanan Josh Singer kaleme alırken, filmin yönetmen koltuğunda Damien Chazelle yer alıyor.

First Man’den İlk Görseller Yayınlandı!

Hatırlayacak olursak, filmin senaristi Josh Singer filmin sanılanın aksine First Man’in bir biyografi filmi değil, bir aksiyon filmi olduğunu söylemişti. Yayınlanan ilk görsellerden henüz aksiyon namına bir detay almak ne yazık ki mümkün gözükmüyor ancak La La Land’de olduğu gibi görsel açıdan tatmin edici bir film ile karşı karşıya olacağımızı şimdiden söyleyebiliriz.

First Man’de Gosling’e Claire Foy, Kyle Chandler, Jon Bernthal, Jason Clarke, Lukas Haas, Patrick Fugit ve Corey Stoll‘un yer aldığı kalabalık ve bir o kadar etkileyici bir oyuncu kadrosu eşlik edecek. Senaryosu Nicole Perlman ve Josh Singer tarafından yazılan film, Damien Chazelle’in senaryosunu yazmadan yönettiği ilk film olacak.

Filmin tüm dünyada ödül sezonu olarak da anılan bir dönemde, 12 Ekim 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor.

Görseller: People

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi