Marvel’in Captain America serisinin ardındaki Russo Kardeşler, dünyanın en kötü süper kahraman ikilisini konu alan yeni projesi Quantum and Woody’nin hazırlıklarına başladı.

Captain America: The Winter Soldier ve Captain America: Civil War gibi ses getiren filmlerin yanı sıra televizyon ekranlarında da büyük başarı elde eden yapımların arkasındaki isimler Anthony ve Joe Russo Kardeşler yeni projeleri üzerine çalışmaya başladı. Şu sıralar Avengers: Infinity War hazırlıklarına devam eden kardeşler televizyon için yeni bir serinin hazırlıklarıyla da ilgileniyor. TheWrap’ın haberine göre Russo Kardeşler, başka bir çizgi roman hikayesi olan ve dünyanın en kötü süper kahraman ikilisini konu alan Quantum and Woody’i izleyiciyle buluşturacak.

russo-kardesler-captain-america-filmloverss

Russo Kardeşler’in Yeni Projesi Quantum and Woody’nin Hazırlıklarına Başladı

Marvel’in Captain America serisinin ardındaki ikilinin Valiant Entertainment ile birlikte geliştireceği serinin senaryosunu ise Andrew Barrer ile Gabriel Ferrari kaleme alacak. Cristopher Priest’in yaratıcılığını üstlendiği çizgi roman serisi Quantum and Woody’nin hikayesi ise şöyle;

Bir zamanlar, Eric ve Woody Henderson birbirinden ayrılmazlardı. En yakın arkadaşlar, kardeşler. Zeki beyinler. Yıllar sonra; kardeşler, küçük rakiplikler ve bazı başarısızlıklar nedeniyle birbirinden uzaklaştı. Fakat babalarının cinayetiyle hayatları değişen Quantum ile Woody, kendilerini tamamen yeni amaçla karşı karşıya bulacaktır. Hatta kostüm giymek ve suçla savaşmak bile mükemmel bir meşru sebep olarak görünecektir. Quantum ile Woody geliyor!

 

 

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi