Hellboy filmlerinin başrolünde yer alan Ron Perlman, Hellboy 3’ün çekilmesi için Twitter üzerinden #HellboyIII etiketiyle bir kampanya başlattı.

İlki 2004, ikincisi 2008 yılında vizyona giren Hellboy filmleri, çizgi roman uyarlamalarının şu sıralardaki kadar popüler olmadığı bir dönemde çekilmişti. İçerisinde birçok ilginç element barındıran film hem seyirciler tarafından oldukça beğenilmiş hem de finansal başarı elde etmişti. Hatta serinin ikinci filmi Hellboy 2 – Altın Ordu (Hellboy II: The Golden Army), The Dark Knight‘tan bir hafta önce vizyona girmesine rağmen, bütçesinin neredeyse iki katı kadar hasılat elde etmişti.

Bundan daha önce serinin üçüncü filmi hakkında bazı dedikodular çıkmış, başta Ron Perlman olmak üzere filmin oyuncuları ve yönetmeni Guillermo Del Toro da üçüncü filmi çekmek istediklerini belirtmiş ama bundan bir sonuç alınamamıştı. Ancak anlaşılan o ki 65 yaşındaki Ron Perlman, Mike Mignola‘nın yarattığı Hellboy karakterini bir kez daha canlandırmayı çok istiyor ve bu konuda ısrarlı.

hellboy-2-ron-perlman-filmloverss

Hellboy 3 İçin Ron Perlman’a Diğer Oyunculardan Destek 

Önceki günlerde kendi Twitter hesabında bir kampanya başlatan Perlman’ın o tweeti, şimdiye kadar 18 binden fazla kez retweet edilmiş. Seride yer alan diğer oyunculardan olan Selma Blair, Doug Jones ve yapımcı Lloyd Levin de Perlman’ı bu konuda destekleyenler arasında.

Eğer siz de üçüncü bir Hellboy filminin çekilip serinin üçleme olarak sona ermesini istiyorsanız, Twitter üzerinde #HellboyIII etiketiyle Ron Perlman’a destek olabilirsiniz.

Hazırlayan: İbrahim Cem Özsefil

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi