Oscar ödüllü oyuncu Robin Williams’ın hayatına son vermeden önce fiziksel olarak yer aldığı son filmi olan Boulevard’dan ilk fragman yayınlandı.

2014 yılının Ağustos ayında intihar ederek hayatına son veren Oscar ödüllü oyuncu Robin Williams‘ın, ölmeden önce fiziksel olarak yer aldığı son film olan Boulevard‘dan ilk fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Dito Montiel’in yaptığı filmin kadrosunda bulunan diğer önemli isimler ise Breaking Bad ve Better Call Saul dizilerinden tanıdığımız Bob Odenkirk ile Kathy Baker. Williams kariyeri boyunca her ne kadar komedyen kimliği ile tanınmış olsa da, yer aldığı drama türündeki filmlerde de oldukça başarılı olabileceğini ispatlamış bir isimdi. 1997 yapımı Good Will Hunting filminde canlandırdığı Sean Maguire karakteri, ona En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandırmıştı.

Boulevard, Amerika’da 17 Temmuz 2015’de Vizyona Girecek

Senaryosu Douglas Soesbe‘ye ait olan filmin öyküsü ise şu şekilde;

Boulevard, cinsel kimliğini reddetme aşamasında olan evli bir banka müdürünün öyküsünü anlatıyor. Genç bir sokak serserisi ile ilişkiye başlamasının ardından değişen Nolan Mack’ın hayatı beklenmedik bir biçimde dönüşüme uğrar.

Çeşitli film festivallerinde yarışan Boulevard, Amerika’da limitli bir dağıtımla 17 Temmuz 2015’de vizyona girecek. Robin Williams‘ın seslendirme kadrosunda bulunup, Dennis adlı bir köpeği seslendirdiği kariyerinin son filmi olan ve başrollerinde Simon Pegg ile Kate Beckinsale‘in yer aldığı Absolutely Anything ise İngiltere’de 14 Ağustos 2015 tarihinde vizyona girecek.

Hazırlayan: Oğuzhan Demirkan

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi