Robert Rodriguez ve Sin City: A Dame To Kill For’dan yeni haberler var.

Şu sıralar Robert Rodriguez’in başını kaşıyacak vakti yok. Hem ABD’deki Hispaniklere yönelik hizmet verecek olan El Rey kanalını yayına başlatıyor, hem de uzun zamandır beklenen devam filmi “Sin City: A Dame To Kill For” nihayet gösterime giriyor.

Rodriguez Mayıs ayında, “The Director’s Chair” adlı programın sunuculuğunu yaptı. “Inside The Actor’s Studio”nun yönetmenli versiyonu olan programda, Rodriguez John Carpenter, Guillermo Del Toro ve Quentin Tarantino’yla bir saatlik sohbetler yapıyor. İlk bölümü 27 Ağustos’ta yayınlanacak programın fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

[youtube video_id=”ZRoxC3psRqY” width=”600″ height=”350″]

Vizyona girmesine sayılı günler kala Sin City hayranlarını heyecanlandıracak görüntüler yayınlanmaya devam ediliyor. Yönetmenliğini Frank Miller ve Robert Rodriguez’in üstlendiği ‘Sin City: A Dame To Kill For’dan yeni klipler yayınlandı. Başrollerinde Bruce Willis, Jessica Alba, Rosario Dawson, Jaime King, Jude Ciccolella, Powers Boothe ve Mickey Rourkeın yer aldığı film 22 Ağustos’ta vizyonda olacak.

[youtube video_id=”jQ3E4RzaKOI” width=”600″ height=”350″]

[youtube video_id=”6apHHLCXhEI” width=”600″ height=”350″]

[youtube video_id=”EXjBfQZoIeY” width=”600″ height=”350″]

[youtube video_id=”sJhoUujEedI” width=”600″ height=”350″]


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi