Geçtiğimiz yıl Rogue One’daki performansıyla dikkat çeken Riz Ahmed, başrolünde Tom Hardy’nin yer alacağı  Venom filminin kadrosuna katıldı.

Yalnızca 2016 yılında Jason Bourne ve Rogue One gibi yüksek profilli filmlerin yanı sıra; The Night Of, The OA ve Girls dizilerinde yer alan Riz Ahmed, Sony’nin Spider-Man spin-off’u Venom‘un oyuncu kadrosuna katıldı.

Yönetmenliğini Zombieland ile tanıdığımız Ruben Fleischer‘ın yapacağı Venom‘un başrolünde, Tom Hardy‘i Eddie Brock rolünde izleyeceğiz. Sony’nin Civil War ve Spider-Man: Homecoming ile başlayan Marvel işbirliği dahilindeki filmlere dahil etmeyeceği spin-off filmde, Ahmed’in hangi karakteri canlandıracağı şu an için belirsiz durumda. Ancak gelen bazı duyumlar, beklentilerin aksine filmin kötü karakteri olacak olan Carnage’ı Ahmed’in canlandırmayacağını söylüyor.

riz-ahmed-tom-hardy-ile-birlikte-venom-filminin-başrolünde-2-filmloverss

Riz Ahmed Venom Filminin Kadrosunda!

Ülkemizde 29 Aralık’ta vizyona girecek bir diğer Sony filmi Jumanji: Welcome to the Jungle‘ın yazarlarından Scott Rosenberg ile geçtiğimiz hafta sinemalarımıza konuk olan The Dark Tower‘ın yazarlarından Jeff Pinkner‘ın senaryosunu yazacağı filmden beklentilerimiz şimdilik yüksek.

Tom Holland‘ı Spider-Man olarak göremeyecek olsak da Tom Hardy ve Riz Ahmed gibi başarılı oyuncuların kadroda yer alması, Venom için büyük şans. Zira Sony, The Amazing Spider-Man döneminde de bir Venom filmi yapmayı çok istemişti fakat proje için bir türlü somut bir adım atılamamıştı.

1988’deki tanıtımından bu yana Spider-Man’in en popüler düşmanlarından biri olan Venom’u Carnage ile kapışırken izleyeceğimiz film, umarız ki 17A yaş sınırına sahip olur ve biraz olsun bu kötü karakterlerin şiddet dolu taraflarını görebiliriz. 2007 yapımı Spider-Man 3‘teki berbat Venom temsilini unutturmasını beklediğimiz solo Venom filmi, 5 Ekim 2018’de vizyona girecek.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi