Prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan ve büyük ilgi gören bağımsız korku – gerilim filmi Reversal’dan Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı!

https://www.youtube.com/watch?v=03pB9e8srW4

Meksikalı yönetmen Jose Manuel Cravioto‘nun yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Rock Shaink Jr. ile Keith Kjornes‘in birlikte yazdığı Reversal (İntikam Gecesi) 2015 Sundance Film Festivali’nde Park City at Midnight bölümünün öne çıkan korku filmlerinden biri oldu. Yönetmenin korku ve gerilim türünde ortaya koyduğu ilk film olmasına rağmen film festivalin ardından oldukça olumlu eleştirilerle karşılaştı. Özellikle son senelerde karşılaştığımız vasat korku filmlerinin ardından, The Babadook ve It Follows gibi özgün gerilim – korku filmlerinin prömiyerlerini Sundance’ta yapması, Reversal ile ilgili de olumlu bir beklenti yaratıyor.

Reversal: Bir İntikam Hikâyesi

Filmin oyuncu kadrosunda ise birçok TV dizisinde rol alan Tina Ivlev ve Bianca Malinowski ile Hayride (2012), Magic Man (2010) gibi gerilim filmlerinde de rol alan Richard Tyson gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle:

Cesur bir gerilim filmi olan Reversal, genç Eve’nin (Tina Ivlev) kendisini kaçıran kişiden kurtulmasına odaklanıyor. Fakat Eve, kendisinden başka kurbanların da olduğunu fark edince, kendisini kaçıran şeytani adamın sakladığı gerçekleri aydınlatmak için geri döner.

Filmin Türkiye’deki gösterim tarihi henüz netleşmedi. Senenin dikkat çekici gerilim filmlerinden biri olarak gösterilen ve merakla beklenen filmle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Hazırlayan: Melike Ölker


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi