Emma Watson’ın başrolü Ethan Hawke ile paylaştığı, Alejandro Amenábar’ın gerilimin doruklarına ulaştıran filmi Regression’dan yeni fragman yayınlandı.

The Sea Inside ve The Others filmlerinin arkasındaki isim, İspanyol yönetmen Alejandro Amenábar yeni filmi Regression ile sinemaseverlere beklentilerin de üzerinde bir gerilim yaşatmayı hedefliyor. Bunu, başrollerde yer alan Ethan Hawke ve Emma Watson‘ın desteğiyle gerçekleştirmeyi planlayan Amenábar’ın yönetmen koltuğunu oturmasının yanı sıra senaryoyu da kaleme alan isim olduğunu hatırlatalım.

regression-poster-watson-filmloverss

Regression 4 Eylül’de Sinemalarda!

Boyhood ile bir kez daha gönülleri fetheden Ethan Hawke’ın kariyerinde yeni bir sayfa açan Regression aynı zamanda Harry Potter serisindeki Hermoine Granger karakterinden sonra bambaşka rollere imza atarak dikkatleri üzerine çeken Emma Watson için de başarılı bir girişim olarak yorumlanabilir. Filmde Hawke ve Watson’a Harry Potter serisinin Profesör Lupin’i David Thewlis de eşlik ediyor. Ayrıca hem Watson’ın canlandırdığı Angela karakterine odaklanan yeni poster hem de filmden yayınlanan ikinci fragman, Regression’ın gerilim dolu anlarına işaret etmesinin yanında filmin sağlam psikolojik temellerin üzerine kurulduğunu da gösteriyor.

1990 yılında Minnesota’da geçen Regression‘ın resmi sinopsisi ise şöyle:

Dedektif Bruce Kenner (Ethan Hawke),  babası John Grey’i (David Dencik) korkunç bir suçla itham eden genç Angela’nın (Emma Watson) davasıyla ilgilenmektedir. John, beklenmeyen bir biçimde hafızasında işlediği suça dair hiçbir kırıntı olmamasına rağmen suçunu itiraf edince, ünlü psikolog Dr. Raines (David Thewlis) hafızasını geri getirme konusunda ona yardımcı olmaya başlar. Ancak bu esnada hatırlananlar, ülke çapında korkunç bir gizemi ortaya çıkaracaktır.

Alejandro Amenábar‘ın yazıp yönettiği Regression‘ın ülkemizdeki vizyon tarihi 4 Eylül 2015. Filmden yayınlanan ilk fragmanı izlemek için tıklayınız

Hazırlayan: Damla Durmaz

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi