Kendisini Mr. Robot’la tanıdığımız Rami Malek’in Queen efsanesi Freddie Mercury’ye hayat verdiği Bohemian Rhapsody’den yeni görsel geldi. 

Uzun yıllardır planlanmasına rağmen bir türlü hayata geçirilemeyen Freddie Mercury biyografisi ilk olarak başrolde Sacha Baron Cohen’in yer aldığı projeyle gündeme gelmiş ancak daha sonra Cohen projeden ayrılmıştı.

Bu gelişmelerin ardından geçtiğimiz yıl Mr. Robot’la tanınan Rami Malek‘in efsane isme hayat vereceği duyurulmuştu. Aradan geçen uzun sürenin ardından geçtiğimiz ayın başlarında Malek’i ilk kez Freddie Mercury olarak gördüğümüz görsel yayınlanırken benim de içinde yer aldığım bir kısım insan Malek’i role yakıştırırken zıt görüşe sahip birçok insan da karşı tarafta yerini almıştı.

Rami Malek’li Freddie Mercury Biyografisi Bohemian Rhapsody’den Yeni Görsel Yayınlandı

Couldn’t help myself and had to post this iPhone pic

Bryan Singer (@bryanjaysinger)’in paylaştığı bir gönderi ()

Rami Malek role yakıştı mı yakışmadı mı tartışıladursun yönetmenliğini Bryan Singer‘ın üstlendiği Bohemian Rhapsody‘nin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Öte yandan kendi sosyal medya mecralarını aktif şekilde kullanan Singer, geçtiğimiz gün kendi Instagram hesabından yukarıda görebileceğiniz fotoğrafı paylaştı. Malek’in Mercury olarak performans verdiğini gördüğümüz fotoğraf, oyuncunun efsane müzisyene oldukça benzetildiğini bir kez daha ortaya koyuyor.

Rami Malek’e Ben HardyGwilym Lee ve Joe Mazzello gibi oyuncular eşlik etmeye hazırlandığı filmde Hardy davulcu Roger Taylor, Lee gitarist Brian May ve Mazzello basçı John Deacon‘a hayat vermek adına kamera karşısında yer alıyor. Bohemian Rhapsody’nin vizyon tarihi 25 Aralık 2018.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi