Matt Osterman’ın yazıp yönettiği ve Brandon Routh ile Caity Lotz’un başrolde olduğu psikolojik bilimkurgu filmi 400 Days’ten ilk fragman yayınlandı.

400 Days dört astronotun sosyal deney adı altında bir simülasyonun içerisinde kobay olarak kullanılmasını konu alıyor. Uzay yolculuklarından insanların psikolojik açıdan nasıl etkileneceğini öğrenmek için yapılan bu deneyde 400 günün ardından bir şeylerin ters gittiğini anlayan astronotlar aslında bir simülasyonun içinde olmadıklarının farkına varıyorlar.

Filmin başrollerini DC çizgiroman dizilerinden tanıdığımız Brandon Routh (Arrow), Caity Lotz (Arrow), Tom Cavanaugh (The Flash) ile birlikte  Dane Cook, Ben Feldman ve Grant Bowler paylaşıyor. İnternet üzerinden yayınlanacak olan 400 Days‘in geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bilimkurgu Filmi 400 Days’ten İlk Fragman Yayınlandı!

400 Days‘in yönetmen koltuğunda oturan  Matt Osterman aynı zamanda filmin senaristliğini de yapıyor. Filmin yapımcılığını ise Syfy Films‘den Gabe Cowan ve John Suits üstleniyor. 12 Ocak 2016 tarihinde internet üzerinden yayınlanacak olan 400 Days aynı tarihte Amerika’daki sınırlı sayıdaki sinemalarda da gösterime girecek. Psikolojik bilimkurgu filminin konusu ise:

400 Days odak noktasında dört astronotun bulunduğu psikolojik bir bilimkurgu filmi. Astronotlar uzay yolculuğunun psikolojik etkilerini incelemek üzere bir simülasyon görevine gönderilir. 400 günün ardından dışarısı ile bağlantılarının kesilmesi ile ekibin akıl sağlığı bozulmaya başlar. Gemiden zorla çıkmaya karar verdiklerinde ise görevin aslında bir simülasyon olmadığının farkına varırlar.

400-days-poster-1-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi