vS5g-wDCkTo


Elle Fanning, Peter Dinklage ve Charlotte Gainsbourg’un bir araya geldiği Reed Morano imzalı I Think We’re Alone Now’dan tanıtım fragmanı yayınlandı.

Prömiyerini birkaç ay önce Sundance Film Festivali‘nde gerçekleştiren I Think We’re Alone Now, dikkat çekici bir fragmanla seyirciyi selamlıyor. Başrollerini Elle Fanning ve Peter Dinklage‘in paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda ise Reed Morano oturuyor. The Handmaid’s Tale gibi başarılı televizyon projelerine imza atan yönetmen, beyazperdenin sıra dışı isimleri arasına girmeye hazırlanıyor.

Bu noktada fragmanın pek fazla ipucuna yer vermediğini belirtmekte yarar var. Fragman oldukça durağan bir atmosfere sahip fakat buna rağmen merak uyandırmaya yetiyor.

Elle Fanning ve Peter Dinklage’li I Think We’re Alone Now’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Film, insanlığın kısmen yok olduğu bir yerde tek başına yaşayan Del’in hikâyesini anlatıyor. Kendi halinde tuhaf bir hayat sürdüren Del’in dünyası ansızın değişiyor. Çünkü Del’in macerasına Grace de katılıyor. Filmin kadrosunda önemli oyuncular da göze çarpıyor: Paul Giamatti ve Charlotte Gainsbourg. İkilinin hikâyedeki rolleri belirsizliğini koruyor maalesef.

Film, 21 Eylül’de Amerika’da vizyona girmeye hazırlanıyor. Ülkemiz için ise kesin bir gösterim tarihi yok. Fragmanın esrarengiz bir hava taşıdığını da unutmamak lazım. Zira bu durum heyecan verici bir bekleyişi de beraberinde getiriyor. Vizyon gününe dek, en azından yeni görsellerin yayınlanacağını söylemek mümkün elbette.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi