Geçtiğimiz aylarda beyazperdeye konuk olan Wonder Woman’ın yaratılış sürecini konu edinen Professor Marston & the Wonder Women’dan yeni fragman yayınlandı.

Bu yılın çokça konuşulan filmlerinden Patty Jenkins imzalı Wonder Woman, tepetaklak ilerleyen DC Genişletilmiş Evreni’ni az da olsa toparlayıp sinema camiasından genel olarak olumlu tepkiler almıştı. DC’nin en önemli karakterine bu denli odaklanmışken karakterin ortaya çıkış öyküsünü anlatan Professor Marston & the Wonder Women, tam da zamanında gelmiş gibi görünüyor.

Yalan dedektörünün icadı olarak da bilinen Harvard Üniversitesi mezunu olan psikolog, mucit ve yazar Dr. William Moulton Marston tarafından, Charles Moulton adıyla yaratılan Wonder Woman‘ın çıkış öyküsünü izleyeceğimiz Professor Marston & the Wonder Women, diğer yandan profesörün kendi ilişkilerine de odaklanacak.

Luke Evans ve Rebecca Hall’lu Professor Marston & the Wonder Women’dan Yeni Fragman Yayınlandı

Eşi Elizabeth Marston‘la evliyken öğrencisi olan Olive Byrne ile tanışmasıyla üçlü arasında başlayan ilişkiyi merkezine alan film, diğer yandan bu ilişkinin meyvesi olarak ortaya çıkan Wonder Woman’ı konu ediniyor. Luke Evans‘ın Dr. Marston’u canlandırdığı Professor Marston & the Wonder Women’da Rebecca Hall Elizabeth Marston, Bella Heathcote ise Olive Byrne rolünde.

Prömiyerini yaptığı Toronto Film Festivali’nde pek de olumlu yorumlarla dönmeyen film, Amerika’da bu hafta sonu vizyonda olacak. Ülkemizde vizyona girip girmeyeceği kesinleşmeyen filmden yayınlanan son fragman için sizleri şöyle alalım.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi