Fox’un 2005-2009 yılları arasında dört sezon boyunca yayınlanan sevilen dizisi Prison Break, mini dizi olarak geri dönebilir.

Başrollerinde Wentworth Miller ile Dominic Purcell‘in yer aldığı Prison Break, 2005-2009 yılları arasında yayınlanmış ve dört sezon boyunca kendisine geniş bir seyirci kitlesi elde etmişti. Son zamanlarda X-FilesTwin PeaksFull House gibi yıllar önce final yapmış dizileri yeniden başlatma modası devam ederken, bu yeniden canlandırılacak olan dizilerin arasına Prison Break de katılabilir. TVLine‘ın haberine göre Fox, diziyi bir mini seri olarak geri döndürme hazırlığında olabilir. Wentworth Miller ve Dominic Purcell abi – kardeş rollerine geri döner mi bilinmez ancak bu yılın başlarında ikili, olası bir yeni sezon fikrine sıcak baktıklarını söylemişlerdi. Fox‘un hâlâ anlatacak Prison Break hikâyesi olduğunu düşünen ikili, kanalın herhangi bir yeni sezon işareti vermediğini söylemişlerdi. Hatırlayacak olursanız, Fox buna benzer bir yeniden canlandırmayı bir diğer fenomen dizisi olan 24 için yapmıştı ve dizi 24: Live Another Day adıyla geçen sene yayınlanmıştı. Bu arada Fox‘un ana karakter olarak Jack Bauer’ın yer almayacağı yeni bir 24 sezonu hazırlığında olduğunu da hatırlatalım.

Wentworth Miller ve Dominic Purcell İkilisi The Flash Kadrosunda

Wentworth Miller ve Dominic Purcell ikilisi, geçtiğimiz sezon The Flash dizisinin ilk sezonunda Captain Cold ve Heat Wave karakterlerine hayat vererek yeniden bir araya gelmişlerdi. İkili, aynı zamanda 2016 yılının başlarında prömiyerini yapması beklenen Legends of Tomorrow dizisinde de yer alacak. The Flash dizisinde yeniden bir araya geldikleri zaman oluşan duygularını ifade eden Wentworth Miller, geçmişe atıfta bulunup “Dom ile yeniden bir araya gelip sette çok eğlenceli vakit geçirdiğimiz zaman, eski anılarımızı hatırladım ve Prison Break dünyasını yeniden ziyaret edebilme şansımız olsaydı güzel olmaz mıydı diye düşündüm. Bence bu çok akıllıca bir fikir olurdu çünkü izleyenlerde iz bırakmış, çok sevilen bir dizimiz vardı.” dedi.

Legends of Tomorrow dizisinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/4MubNoWQiSc

Hazırlayan: Oğuzhan Demirkan

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi