Game of Thrones ile dünya çapında bir üne kavuşan Peter Dinklage ile geçtiğimiz sene kaybettiğimiz başarılı oyuncu Anton Yelchin’in başrolünde yer aldığı Rememory filminden  fragman yayınlandı.

Sundance Film Festivali’nde prömiyerini yapan bilim kurgu türündeki Rememory filmi, ilgi çekici konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Game of Thrones dizisindeki performansıyla Altın Küre ödülü kazanan ve adını geniş kitlelere duyuran ünlü oyuncu Peter Dinklage ile geçtiğimiz sene kaybettiğimiz başarılı oyuncu Anton Yelchin‘in başrolünde yer aldığı film, insanların süzülmemiş yani en saf anılarını kaydedip oynatabilen bir icat üzerinden hikayesinin altyapısını oluşturuyor. Peter Dinklage’in canlandırdığı Sam Bloom karakteri ise bu cihazı icat eden mucidin ölümünü araştırıyor. Film de bunun üzerinden yaşanan olayları konu alıyor.rememory-filmloverss

 

Peter Dinklage ve Anton Yelchin’li Rememory Filminden Dikkat Çekici Bir Fragman

Geçtiğimiz günlerde ilgi çekici bir posteri görücüye çıkan filmden şimdi ise bir fragman yayınlandı. Fragmandan anlaşıldığı üzere film, bilimkurgunun yanında gerilim ögesini de içerisinde barındırıyor. Bu sayede hem konusuyla, hem Peter Dinklage’in yer aldığı posterle hem de fragmanıyla merak uyandıran filmi bir an önce izlemek için sabırsızlanıyoruz.

Daha önce Peter Dinklage ile Penelope filminde çalışan Mark Palansky‘nin yazıp yönettiği film, ilk olarak Google Play üzerinden 24 Ağustos’ta izleyici ile buluşacak. Peter Dinklage ve Anton Yelchin’in yanı sıra Julia Ormond, Martin Donovan, Henry Ian Cusick, Evelyne Brochu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yayınlanan fragmanını buradan izleyebilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi