On seneyi aşkın süredir sessizliğe bürünen New York’lu yönetmen Peter Bogdanovich, yeni filmi “She’s Funny That Way” ile beyazperdeye geri dönüyor.

Noah Baumbach ve Wes Anderson’ın desteklediği filmin oyuncu kadrosunda Owen Wilson, Jennifer Aniston, Imogen Poots, Rhys Ifans, Tatum O’Neal ve Lucy Punch gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Film, evli bir Broadway yapımcısının, hayatını değiştirmesi için bir tele-kızı ikna etme çabasını konu alıyor.

Yönetmen Bogdanovich, “Senaryoyu ilk olarak Louise Stratten ile birlikte 1998 yılında yazmıştık. Bizim için zor zamanlardı ancak senaryo gülmemizi sağlamıştı. Aslında en başta roller için John Ritter ve Cybil Shepherd düşünülüyordu. Fakat daha sonra 2003 yılında John’u kaybettik ve projeyi rafa kaldırdık, çünkü bu rol için başka uygun aday o zaman için aklımıza gelmemişti. Ama daha sonra Owen Wilson ile tanıştım ve eksik kalan rol için mükemmel bir aday olduğunu düşündüm. Ardından Jennifer Aniston ile anlaşıldı ve yavaş yavaş tüm oyuncu kadrosu oluşturulmuş oldu” diyor.

“She’s Funny That Way”, dünya prömiyerini gerçekleştirmek üzere bu sene 71.si düzenlenecek olan Venedik Film Festivali’nde yer alacak. Filmin Türkiye’de 2015’te vizyona girmesi bekleniyor.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi