Paul Thomas Anderson ve Daniel Day-Lewis’i ikinci ve muhtemelen son kez bir araya getirecek filmin isminin Phantom Thread olduğu kesinleşti. 

Amerikan sinemasının tartışmasız en başarılı yönetmenlerinden biri olan; The Master, Magnolia, Inherent Vice gibi kült filmlerin yönetmeni Paul Thomas Anderson‘ın 2014 yapımı Inherent Vice’dan sonraki geri dönüşünü müjdeleyen yeni filmini uzun zamandır bekliyoruz.

Başrolde yönetmenin daha önce 21. yüzyılın en iyi filmi olarak adledilen There Will Be Blood’ta birlikte çalıştığı Daniel Day-Lewis‘in yer aldığının açıklanmasıyla iyiden iyiye merakımızın arttığı film, nihayet bu yılın sonunda vizyonda olacak.

daniel-day-lewis-phantom-thread-filmloverss

Paul Thomas Anderson’ın Yeni Filmi Phantom Thread 25 Aralık 2017’de Vizyonda

Şu ana kadar hakkında pek az şey bildiğimiz filmin isminin Phantom Thread olacağı bir süredir konuşuluyordu. Nitekim söylentiler doğru çıktı ve gelen resmi açıklamayla Paul Thomas Anderson’ın yeni filminin isminin Phantom Thread olduğu duyuruldu. Öte yandan filmin resmi sinopsisi de yayınlandı:

Paul Thomas Anderson, bir kez daha 20. yüzyılın kendine özgü dünyasını keşfe çıkıyor. Phantom Thread, 1950’lerin Londra’sının terzilik dünyasında geçiyor. Film, kraliyet ailesi ve yüksek sosyeteye hizmet veren tavizsiz bir terzinin perdeler arkasındaki hayatının hikayesi. 

Başroldeki Daniel-Day Lewis’e Lesley Manville ve Vicky Krieps’in eşlik ettiği film, 25 Aralık 2017‘de yani tam da Oscar mevsiminde vizyonda olacak. Oscar için şimdiden adı geçen filmden ilk resmi bilgiler geldiğine göre yakın zamanda fragmanın da yayınlanacağını öngörebiliriz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi