Paul Thomas Anderson ve Daniel Day-Lewis’i yeniden bir araya getirecek Phantom Thread’ten yeni ayrıntılar geldi.

Paul Thomas Anderson ve Daniel Day-Lewis. Beyazperdenin efsane iki ismi son kez bir araya geldiğinde ortaya 21. yüzyılın en iyi filmlerinden There Will Be Blood çıkmıştı. İkilinin bir araya geldiği yeni filmin bizi bu denli heyecanlandırması boşuna değil.

Hakkında pek az bildiğimiz hatta uzun süre haber alamadıktan sonra bu yıla yetişip yetişemeyeceğini sorguladığımız filmin isminin Phantom Thread olacağı geçtiğimiz günlerde kesinleşmişti. Yılın sonunda vizyona girecek film, şimdiden Oscar’ın en büyük adaylarından bir tanesi.

inherent-vice-paul-thomas-anderson-filmloverss

Paul Thomas Anderson’ın Son Filmi Phantom Thread Yıl Sonunda Vizyonda Olacak

Öte yandan Phantom Thread’in resmi sinopsisi de yayınlandı:

Ünlü terzi Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) ve kız kardeşi Cyril (Lesley Manville), 1950’lerin savaş sonrası Londra’sında, İngiliz modasının merkezinde, kraliyet ailesini, film yıldızlarını, mirasyedi kadınları ve sosyeteyi Woodcock Evi’nin farklı tarzıyla giydirmektedir. Woodcock’ın hayatına kadınlar girip çıkmakta ve müzmin bekara ilham verip arkadaşlık etmektedirler. Ta ki karşısına genç, iradeli bir kadın olan Alma (Vicky Krieps) çıkana dek. Alma, kısa sürede Reynolds’ın hayatında ilham perisi ve sevgilisi olarak kalıcı bir yer edinir. Önceleri kontrollü ve planlı bir insan olan Reynolds, özenle düzenlediği hayatının aşkla altüst olduğunu görür.

Bu hafta içinde fragmanının yayınlanmasını beklediğimiz Phantom Thread, Amerika’da 25 Aralık’ta vizyonda olacak.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi