KcknCCOlH-E


Wonder Woman‘da birlikte çalışan Patty Jenkins ve Chris Pine’ın tekrar bir araya geldiği I Am The Night’tan fragman yayınlandı.

Patty Jenkins ve Chris Pine‘ı buluşturan I Am The Night, televizyona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Fauna Hodel’in hikâyesini anlatan dizi genç bir kadının dününü, bugününü ve geleceğini sorguluyor.

Senaryosunu Sam Sheridan ve Monica Beletsky‘nin kaleme aldığı yapımda evlatlık olduğunu öğrenen Fauna, biyolojik annesini arıyor. Fakat bunu yaparken tehlikeli olayların da kapılarını aralıyor. Bir Hollywood skandalını araştıran Jay Singletary ise, sırlarla dolu hikâyede dikkat çekici bir araştırma yürütüyor. Jenkins’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosu da oldukça kalabalık. Jefferson Mays, Dylan Smith, Yul Vazquez ve Jay Paulson‘ın kamera karşısına geçtiği yapımın fragmanının umut vaat ettiğini söylemek de mümkün.

I Am The Night, Ocak 2019’da Yayında

Her şeyden önce fragmana nostaljik bir atmosfer hâkim. Televizyon seyircisinin özlem duyduğu bir konu bu. Dizi sektöründe bilimkurgu hüküm sürüyor malum. Eskisi gibi sıra dışı gizem dizileri çekilmiyor. Pine’ın televizyona dönüş yapması da bizi şaşırtıyor tabii. Son dönemde beyazperdedeki işlerine odaklanan oyuncunun performansını merak etmemek elde değil. Yaklaşık 3 dakikada heyecan uyandırmayı başaran bir fragman var karşımızda. Ocak 2019‘u beklemek zorlaşıyor yani. Neyse ki o zamana dek fragmana göz atmak mümkün.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi