Oyuncu kadrosunda Julia Roberts, Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman gibi isimlerin yer aldığı Secret in Their Eyes’tan yeni fragman yayınlandı.

Eduardo Sacheri‘nin La Pregunta de Sus Ojos (Gözlerindeki Sorular) adlı romanından uyarlanan, Arjantinli yönetmen Juan José Campanella’nın yönettiği İspanya-Arjantin ortak yapımı Secret in Their Eyes (El secreto de sus ojos); vizyona girdiği 2009 yılında oldukça beğenilmiş ve 2010 yılında Yabancı Dilde En İyi Film dalında Oscar kazanmıştı.

Senarist ve yönetmenliğini Billy Ray‘in üstlendiği, 2009 yapımı filmden uyarlanan ve aynı adı taşıyan Secret in Their Eyes ise oyuncu kadrosundaki Julia Roberts, Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman gibi isimlerle dikkat çekiyor. Üçüncü kez yönetmen koltuğuna oturacak olan Billy Ray; aynı zamanda Captain Philips, Hunger Games filmlerinin senaristi.

20 Kasım’da Vizyonda Olacak Secret in Their Eyes’tan Yeni Fragman Yayınlandı

secret-in-their-eyes-filmloverss

Ülkemizde 20 Kasım‘da Gizemli Gerçek ismiyle vizyona girecek olan filmin konusu şöyle:

Birbirine sıkı sıkıya bağlı olan üç kişinin hayatı – FBI ajanları Ray (Chiwetel Ejiofor), Jess (Julia Roberts) ve bölge başsavcısı Claire (Nicole Kidman) – Jess’in kızının ortada bir neden yok iken vahşice öldürüldüğünü öğrendikleri an paramparça olur.

On üç yıl sonra bugün, katili aramakla geçen günlerin saplantı haline dönüşmesinden sonra, adalete teslim edemedikleri katili hala aklından çıkaramayan Ray, sonunda davayı sonuçlandırabilecek bir delil bulur. Fakat hiç kimse, insan ruhu üzerinde kalıcı ve yıkıcı etkiler yaratan intikam duygusunu açığa çıkaracak bu şok edici ve korkunç sırrı öğrenmek için hazır değildir.

Dünden bugüne giderek büyüyen bu sır, adalet ve intikam arasındaki belirsiz sınırları keşfeder ve akıllara şu soruyu getirir: Aklın sınırlarını zorlayan bir yanlışın peşindeyken doğruya nasıl ulaşabilirsin?

Böylesine başarılı bir yapımın Hollywood’un ilgisini çekmesi pek şaşırtıcı değil ancak bunun bu kadar kısa bir sürede gerçekleşmesi oldukça ilginç. Ancak yayınlanan fragmanlardan yola çıkarak 2015 yapımı Secret in Their Eyes’ın eli yüzü düzgün bir yapım olacağını söyleyebiliriz. Filmden yayınlanan yeni fragman ve kliplere aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi