Werner Herzog’un yazıp yönettiği ve oyuncu kadrosunda Nicole Kidman, James Franco gibi isimlerin yer aldığı Queen of the Desert’ten yeni görseller yayınlandı.

Geçtiğimiz Şubat ayında Berlin Film Festivali‘nde prömiyerini yapan Queen of the Desert İngiliz kâşif, gezgin, yazar, arkeolog ve politikacı olan Gertrude Bell‘in gerçek hikâyesinden uyarlanan biyografik bir film. Film Bell’in kariyerine, özel hayatına ve daha fazlasına mercek tutuyor.

Birçok belgesel filminin yanı sıra Invincible (2001) ve Rescue Dawn (2006) gibi filmleriyle de tanınan Alman yönetmen Werner Herzog altı yıl aradan sonra ilk uzun metrajlı filmi olan Queen of the Desert‘ün de yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor. Filmin başrolünde Akademi Ödüllü başarılı aktris Nicole Kidman yer alıyor. Film boyunca Kidman‘a eşlik edecek isimler ise son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz genç yıldız James Franco, Robert Pattison ve Homeland dizisinin yıldızı Damian Lewis. Queen of the Desert Nicole Kidman‘ın James Franco ve Robert Pattison ile ilk filmi. Kidman daha önce Franco‘yla Broadway’de Sweet Bird of Youth‘ta Pattinson‘la ise Bel Ami filminde rol alacaktı. Ancak ikisi de olumsuz sonuçlandı.

Queen of the Desert’ten Yeni Görseller!

Filmin Türkiye gösterimi için henüz herhangi bir bilgi yok. Prömiyerinden önce yayınlanan videosu ve şimdi de yeni gelen görseller merakımızı biraz daha depreştiriyor. Nicole Kidman’ın film için deveye binmeyi öğrenmesi de cabası!

 

Hazırlayan: Melike Ölker

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi