Nicole Kidman; Girlfight, Jennifer’s Body, The Invitation filmleriyle tanınan Karyn Kusama’nın gerilim türündeki yeni filmi Destroyer için kamera karşısına geçebilir.

Bu yıl, yer aldığı filmler bakımından Nicole Kidman‘ın yılı dersek sanırım yanılmış olmayız. Kariyeri boyunca farklı karakterleri canlandırmaya özen gösteren Nicole Kidman; bu yıl Yorgos Lanthimos’un heyecanla beklediğimiz yeni filmi The Killing of a Sacred Deerpunk müziğin büyüsüne kapılacağınız How To Talk To Girls At Parties, Sofia Coppola’nın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Beguiled ve Big Little Lies dizisi gibi 4 farklı yapımda yer aldı.

Farklı isimlerle çalışmak isteyen ve risk almaktan çekinmediğini dile getiren başarılı oyuncu, en son The Invitation filmiyle izleyici karşısına çıkan Karyn Kusama’nın gerilim türündeki yeni filmi Destroyer için kamera karşısına geçebilir.

nicole-kidman-gerilim-filmi-destroyer-da-yer-alabilir-2-filmloverss

Nicole Kidman Gerilim Filmi Destroyer’da Yer Alabilir

İlk yönetmenlik denemesi Girlfight ile Sundance’de En İyi Yönetmen ödülü kazanan Karyn Kusama; bundan sonra Æon Flux ve Jennifer’s Body filmleriyle çok da iyi işler ortaya koyamamış, ancak 2016’da izleyiciyle buluşan The Invitation filmiyle de şeytanın bacağını kırmayı başarmıştır. Dolayısıyla psikolojik gerilim türündeki The Invitation filminden dolayı, Karyn Kusama’nın yeni filmi Destroyer‘ın daha da fazla merak edilmesine yol açıyor.

Henüz konusuyla ilgili bilgilerin sınırlı kaldığı film için yapımcılar, Nicole Kidman ile görüşmeye devam ediyorlar. Kidman’ın rolü kabul etmesi halinde ise filmin çekimleri bu yıl başlayacak gibi gözüküyor. Bunun hayata geçmesi için de Nicole Kidman’ın rolü kabul etmesi gerekiyor. Filmin senaryosunu da, The Invitation’da Karyn Kusama ile beraber çalışan Phil Hay ve Matt Manfredi ikilisi kaleme alıyor.

Karyn Kusama’nın ‘Daha önce görmediğiniz türden bir gerilim filminde yer alan inanılmaz bir kadın karakterin hikayesi.’ şeklinde tanımladığı Destroyer filmiyle ilgili yeni ve ilgi çekici bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: The Tracking Board

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi