Nicole Kidman, Big Little Lies’ın yazarı Lianne Moriarty’nin 6 Kasım’da raflarda yerini alacak Nine Perfect Strangers kitabının sinema ve televizyon haklarını satın aldı. 

Nicole Kidman ve Lianne Moriarty tekrar bir araya geliyor. Daha önce yazarın Big Little Lies kitabını ekrana uyarlayan Kidman, bu kez Nine Perfect Strangers için çalışmalara başlıyor.

Variety‘nin haberine göre kitabın film ve dizi haklarını satın alan oyuncu, kamera karşısına geçmeye de hazırlanıyor. Bu noktada kitabın henüz yayınlanmadığını belirtmekte yarar var. Moriarty, kitabı 6 Kasım’da satışa sürmeyi planlıyor. Ancak Kidman’ın atik davranıp, anlaşma imzaladığını görmek bizi mutlu etmeye yetiyor. Kariyerinin en iyi yıllarını yaşayan oyuncunun, dikkat çekici projelerde yer alması seyircinin de heyecanını paylaştığını gösteriyor.

Nicole Kidman, Lianne Moriarty İmzalı Nine Perfect Strangers’ın Sinema ve Televizyon Haklarını Satın Aldı

Geçen sene Altın Küre ve Emmy Ödülleri’nde adını sıkça duyduğumuz Kidman’ın, şimdi bile önümüzdeki her töreni altüst edeceğini söylemek mümkün. Moriarty’nin kitabı oyuncuya yeni bir dönemin de kapılarını aralıyor. Kidman’ın kitabın dizi veya film olması yönünde bir kararsızlık yaşadığını da unutmamak lazım tabii. Fakat oyuncunun kitabın dizisini çekmesi mantıklı bir tercih gibi görünüyor. Zira bu şekilde uzun soluklu bir hikâye de izleme şansı yakaladığımız bir gerçek. Kidman birkaç ay sonra Boy Erased, Aquaman, The Goldfinch ve Destroyer‘da seyirci karşısına çıkıyor. O zamana dek oyuncunun diğer projelerine göz atabilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi