Nick Powell’ın yönettiği, oyuncu kadrosunda Nicolas Cage ve Anakin Skywalker olarak tanıdığımız Hayden Christensen’ı barındıran Outcast’ten ilk fragman yayınlandı.

Outcast‘te başrolü Hayden Christensen‘la paylaşan Nicolas Cage, haçlı seferleri sırasında,12. yüzyılda, bir komploya karışıp, imparator babasının öldürülmesinden sonra kardeşiyle beraber hayatını kurtarmak için, amcasından kaçan bir Çin Prensesini kurtarmaya girişiyor. Prenses rolünde izleyeceğimiz oyuncu  Liu Yifei.

outcast-poster-filmloverss

Nicolas Cage o kadar birbirinden farklı projelerde rol alıyor ki, iki yıl önce duyurulan Outcast neredeyse herkesin aklından tümüyle çıkmıştı. Fakat filmin en ilginç yanı, ne konusu ne de Nicolas Cage. Yönetmen koltuğunda oturan isim olan Nick Powell. 1988 yılından beri film endüstrisinde kendisini dublör olarak tanınıyor, görev aldığı filmler arasında Resident Evil: Retribution, The Three Musketeers, X-Men: The Last Stand, Cinderella Man de var.

Nick Powell’ın eski kariyerine göndermelerde bulunup, aksiyon dolu sahnelerle seyirciyi kucaklıyor. Filmin diğer bir sürprizi, Nicolas Cage’in ve Hayden Christensen’ın karşımıza ingiliz aksanıyla çıkması olacak.

[youtube width=”600″ height=”350″ video_id=”xd5-w9-GaBw”]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi