Nicholas Winding Refn’in, 2016 yılının en merakla beklenen yapımlarından biri olan filmi The Neon Demon’dan yeni bir görsel yayınlandı.

Valhalla Rising, Drive, Only God Forgives gibi filmlerin yönetmeni Nicholas Winding Refn önümüzdeki yıl içerisinde sinemaseverlerin karşısına korku filmi The Neon Damon ile çıkacak. Önceki filmlerinde yarattığı kendine has atmosferi ile izleyicinin gönlüne taht kuran yönetmen bu sefer izleyiciyi korkutma yoluna gidiyor. Geçtiğimiz aylarda filmin adı I Walk With the Dead olarak duyurulmuş, daha sonra The Neon Demon adı olarak değiştirilmişti. Merakla beklenen filmin senaryosunu Nicholas Winding Refn ile ilk kez bir filmin senaryosunu yazan Mary Laws beraber kaleme aldı.

Nicholas Winding Refn The Neon Demon’ın yapım ekibini oluştururken önceki filmlerinde beraber çalıştığı Cliff Martinez ve Matthew Newman’ı bir araya getirdi. Martinez filmin müziklerini yaptı, Newman ise kurgucu olarak ekipte yer aldı.

Amazon Studios’un haklarını satın aldığı filmden geçtiğimiz günlerde yeni bir görsel yayınlandı.

the-neon-demon-tam-gorsel-filmloverss

The Neon Demon 2016 Yılında İzleyici ile Buluşacak

Prodüksiyon aşamasında olan filmin başrolünde son yıllarda kariyeri yükselişe geçen Elle Fanning yer alırken ona Keanu Reeves, Christina Hendricks, Jena Malone ve Abbey Lee gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin konusu ise modellik kariyerini sürdürmek için Los Angeles’a taşınan Jesse (Elle Fanning) adlı genç kızın onun güzelliğine sahip olmak isteyen etrafındaki kadınlarla olan mücadelesine odaklanıyor.

Çekimleri Los Angeles’ta yapılan filmin ülkemiz için belirlenmiş bir vizyon tarihi olmasa da filmin Amerika’da 2016 yılında gösterime girmesi bekleniyor. Şu ana kadar yayınlanan görsellere bakacak olursak Nicholas Winding Refn son yıllarda eşi benzeri yapılmamış bir korku filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak gibi görünüyor .

the-neon-demon-2016-korku-filmleri-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi