ZF3TPtF5N2o


Netflix, The Staircase’ten American Crime Story’ye The Keepers’tan Wild Wild Counrty’ye kadar pek çok etkileyici gerçek suç belgeselini bünyesinde barındırıyor.

Şeytani planlar, kan, şiddet ve gizem! Gerçek bir suç hikâyesi izlemekten daha heyecanlı ve tüyler ürpertici ne var? Siz de gerçek suç hikâyelerine doyamayanlardan ya da henüz bu türün tadına varmamış olanlardansanız Netflix’te sizler için pek çok etkileyici yapım bulunmakta. Dilerseniz orijinal dilinde veya Türkçe dublajlı, dilerseniz İngilizce veya Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

Netflix’in Gerçek Suç Belgeselleri

The Staircase: Kaza mı cinayet mi? Ödüllü dizide yazar Michael Peterson, eşinin gizemli ölümünün ardından kendi hayatının didik didik incelenmesini izliyor.

Kötülük Dehası: Bu şaşırtıcı gerçek suç öyküsü, boynunda bombayla banka soyan bir pizzacının dehşet verici ölümüyle başlayıp gitgide daha tuhaf bir hal alır.

American Crime Story: Tüm dünyanın nefesini tutarak izlediği O.J. Simpson davasından Andrew Cunanan’ın seri cinayetlerine birbirinden farklı vakalar bu dizide.

İtiraf Kasetleri: Gerçek suçları konu alan bu belgesel dizisi; zoraki, istemsiz veya düzmece itiraflar nedeniyle cinayetten hüküm giydiklerini iddia edenlerin davalarını inceliyor.

The Keepers

The Keepers: Yaklaşık yarım asır önce öldürülen bir rahibe ve olayın üzerindeki sis perdesini aralamaya çalışan bir yapım.

Amanda Knox: Oda arkadaşını hunharca öldüren soğukkanlı bir psikopat mı yoksa kendini bitmek bilmeyen bir kabusun içinde bulan suçsuz bir öğrenci mi?

Wild Wild Country: Tartışmalı bir tarikat lideri Oregon çölünde ütopik bir kent kurar. Ancak yerel halkla yaşanan sürtüşme ulusal çapta bir skandala dönüşür.

Murderous Affairs: Dramatik canlandırmalar ile röportajları birleştiren bu dizi, ölümcül aşklara ve cinayete sürüklenen eşlere odaklanıyor.

Ölümcül Kadınlar: Dizi, kadın katillerin öldürme sebeplerine ve yöntemlerine eğilirken, psikolojilerinde de derinlere iniyor.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi