Netflix Türkiye Eylül ayı programı yayınlandı. Bu program içerisinden yayın tarihlerini ajandanıza kaydetmeniz gereken dizi ve filmleri derledik.

Netflix’in Eylül ayı programı yine dopdolu ve tam anlamıyla bir kurtarıcı gibi film ve diziseverleri sarıp sarmalıyor. Programda yer alan Netflix orijinal dizileri Narcos, BoJack Horseman, White Gold, Netflix orijinal filmleri Önce Babamı Vurdular, Our Souls at Night, Little Evil, Jerry Before Seinfeld, Netflix orijinal belgeselleri Resurface, Firechaser gibi yapımlar ön plana çıkıyor.

Bu muazzam seçkiden her ay olduğu gibi bu ay da kaçırmamanız gereken “Netflix Orijinalleri”ni derledik.

Netflix Türkiye Eylül Ayı Programı

Narcos

narcosun-3-sezonundan-yepyeni-gorseller-yayinlandi-2-filmloverss

3. Sezon

1 Eylül

Geçtiğimiz senelerde yayın hayatına başlayıp, kısa sürede seyircinin gönlünde taht kuran Narcos ilk iki sezonunda başarılı bir ekran macerası yaşadı. Netflix‘in katkılarıyla izleme fırsatı yakaladığımız dizi Pablo Escobar‘ın hayatını çarpıcı bir şekilde ortaya koyarken; dizi şirketin iptal etmediği yapımlar arasında yer aldı. Yayınlanan fragmanlardan anlaşıldığı kadarıyla Narcos 3. sezonuyla da dopdolu geliyor.

BoJack Horseman

bojack-horseman-filmloverss

4. Sezon

8 Eylül

İlk bölümü 2014 yılının Ağustos ayında yayınlanan, Raphael Bob-Waksberg tarafından tasarlanan ve insanlarla insanlara benzeyen hayvan karakterlerin bir arada yaşadığı BoJack Horseman dizisi, adını ana karakteri olan ve Will Arnett‘ın seslendirdiği antropomorfik attan alıyor. BoJack Horseman 4. sezonu aracılığıyla sevenleriyle buluşacak.

American Vandal

American Vandal1. Sezon

15 Eylül

American Vandal, adının da hakkını vererek, suç belgesellerini taşlayan bir suç komedisi olarak tanımlanabilir. Gerçek bir hikayeye dayanmayan bir mocumantary aslında. Netflix’in son zamanlarda fazlasıyla üzerine eğildiği Making A Murderer, The Keepers gibi suç belgeselleri düşünüldüğünde kendiyle dalga geçen American Vandal gibi bir yapıma imza atması da heyecanımızı katlıyor.

Önce Babamı Vurdular

L1001394NEW.jpg

15 Eylül

İlk olarak iki yıl önce haberini aldığımız proje, kan donduran bir yaşam öyküsünü konu olacak: Kamboçya Soykırımı. İnsan hakları savunucusu Loung Ung‘un, First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers adlı kitabından uyarlanacak olan film, 1975’te başlayarak dört yıl boyunca devam eden kanlı soykırımı gözler önüne serecek. Yaklaşık 3.5 milyon insanın ölümü ile sonuçlanan vahşetin izlerini hala taşıyan Kamboçya’da çekimler tüm hızıyla sürüyor.

Jerry Before Seinfeld

Jerry Before Seinfeld

19 Eylül

Dönemin ve hatta günümüzün birçok sitcomu genel bir konu etrafında dönerken, Seinfeld ise günlük hayatın anlık komiklikleriyle, örneğin bir restoranda yerlerine oturmayı beklerken, bir elbise alırken yaşananlar gibi olaylarla ilgilenmiştir. Temel olarak, dizi Jerry Seinfeld‘in stand-up şovunun -bölümün konusuyla genellikle uzaktan ilgili- bir parçasıyla başlar. Kimi zaman aralarda da bölümde parçalar görülür. New York’ta Jerry Seinfeld’ın etrafında geçen dizide yalnızca Jerry Seinfeld değil, George CostanzaElaine ve Kramer gibi karakterler de efsane mertebesine erişmişlerdi.  İşte bu müthiş dizi Seinfeld’in yaratıcısı Jerry Seinfeld yepyeni bir şovla ekranlara geri dönüyor.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi