Netflix, Drew Barrymore ve Timothy Olyphant’ın başrollerinde olduğu seri Santa Clarita Diet’ın ikinci sezonda da devam edeceğini duyurdu. Çekimleri yaz aylarında başlayacak olan serinin yeni bölümleri 2018’de ekranlarda olacak!

İkinci porsiyona hazır mısınız?

Netflix, Drew Barrymore ve Timothy Olyphant’ın başrollerinde oynadığı orijinal dizi Santa Clarita Diet’ın ikinci sezonda da devam edeceğini duyurdu. İlk sezonu 3 Şubat 2017’de yayınlanan, merakla takip edilen ve yalnızca Netflix’ten izlenebilen dizinin yeni sezon çekimleri önümüzdeki yaz başlıyor.  Santa Clarita şehrinin sevilen çifti Hammond’lar, aç bilaç geri dönüyor…

Santa Clarita Diet’ın İkinci Sezonunu 2018’de Netflix Ekranlarında Olacak

2018’de Netflix’te izleyiciyle buluşacak olan dizinin ikinci sezonuna kadar iştahınızı kapalı tutacak  özel videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Seriyi izlemeyenler için sadece Netflix ekranlarında izlediğimiz Santa Clarita Diet’ın hikayesini hatırlayalım;

Joel (Timothy Olyphant) ve Sheila (Drew Barrymore), Kaliforniya’nın Santa Clarita şehrinde emlakçılık yapan bir karı kocadır. Abby adında genç bir kızları da olan çiftin çok da mutlu bir hayat sürdüğü söylenemez. Fakat bir gün Sheila’nın hayatında büyük bir değişim yaşanır ve ailenin yaşamı ölüm ve yıkım ile dolu yeni bir yola girer… Ama bu yol onlara güzel şeyler getirecektir. Santa Clarita Diet dizisinde Drew Barrymore’u Sheila Hammond, Timothy Olyphant’ı Joel Hammond, Liv Hewson’ı Abby Hammond ve Skylar Gisondo’yu Eric Bemis rolünde izliyoruz.

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi