Netflix, 30 Haziran’da ilk sezonu yayınlanan Naomi Watts’lı Gypsy dizisini iptal etti.

Netflix, Lisa Rubin‘in yaratıcısı olduğu Naomi Watts‘lı Gypsy dizisini orijinal işleri arasında en kötü eleştirileri alan projelerden biri olduktan sonra iptal etti.

İlk ve tek sezonu 10 bölümden oluşan psikolojik gerilim dizisi, Manhattan’da yaşayan terapist Jean Halloway’in (Naomi Watts) hikayesini anlatıyor. Danışanlarının hayatındaki insanlarla giderek daha yakın ve tehlikeli ilişkiler içine giren Jean, profösyonel hayatı ve kişisel arzuları arasındaki sınırlar bulanıklaştıkça kendini tutku ve yıkım dünyası içinde buluyor.

Bu iptal kararının sürpriz bir gelişme olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Zira gelen haberlere göre Netflix, 2. sezon konusunda yapımcılarla iletişim halindeydi. Bu duruma ek olarak dizinin yazar kadrosu son 4 haftadır yeni sezon için bir olay örgüsü kurgulamaya ve senaryo çalışmalarına devam ediyordu.

netflix-naomi-wattslı-gypsy-dizisini-iptal-etti-2-filmloverss

Naomi Watts’lı Gypsy Dizisi İptal Edildi!

Gypsy‘nin iptal haberinin, ondan 1 hafta önce 23 Haziran’da Netflix’te prömiyerini yapan GLOW dizisinin 2. sezon onayını aldığı şu günlerde duyurulması ise “manidar” olarak değerlendirilebilir.

İki Oscar adaylığı bulunan Naomi Watts‘ın ilk kez bir dizinin başrolünü üstlendiği Gypsy, 30 Haziran’da prömiyerini yapar yapmaz eleştirmenler tarafından olumsuz eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Bu, Netflix dizileri açısından nadir bir durum olmasına rağmen sanırım Netflix prestijini korumak adına diziyi iptal etme kararı aldı.

Fakat geçtiğimiz ay düzenlenen San Diego Comic-Con’da 2. sezon onayını aldığı açıklanan Marvel’ın Iron Fist dizisinin, bu yılın en sevilmeyen ve olumsuz eleştiri yağmuruna tutulan bir başka projelerden biri olduğunu hatırlatalım.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi