New Orleans’ın renkli ama bir o kadar da tehlikelerle dolu sokaklarında görev yapan Dwayne Pride ve ekibinin yeni maceralarını konu alan “NCIS: New Orleans”, 4. sezon bölümleriyle devam ediyor. 

New Orleans’ın müzik ve eğlence dolu renkli sokaklarının bambaşka bir yüzünü ekranlara getiren dizi “NCIS: New Orleans”, 4. sezon bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Altın Küre Ödüllü Scott Bakula’nın hayat verdiği Dwayne “King” Pride, bu sezon da ekibi ile birlikte New Orleans sakinlerinin huzurunu kaçıran suçluların peşinden korkusuzca gidiyor. Belediye Başkanı Hamilton’ın sahtekarlıklarını ortaya çıkarmalarının üzerinden 6 hafta geçmiş olmasına rağmen hala ajan Paula Boyd’un gözetiminde olan ekibin yeni maceralarını ekranlara taşıyan NCIS: New Orleans, FOXCRIME’da hayranlarıyla buluşuyor.

NCIS: New Orleans 4. Sezonuyla FOXCRIME’da!

150922-news-ncisneworleans

NCIS: New Orleans konu olarak akla ilk gelen hikâye temasını işlemektedir. Tamamıyla kurgusal olup gerçek hayattan hiçbir kurum ve kuruluşla esinlenme noktasında bile bağdaşmayan özel bir ekip olan NCIS bu kez New Orleans’ta adalet sağlamaya çalışacaktır. Geniş bir bölge olmasından ötürü Texas’tan başlayıp Louisiana’ya kadar uzanan bölgede tüm olaylar çözüm noktasına ulaştırılmaya çalışılmaktadır. Bunun için Lucas Black tarafından canlandırılan Christopher LaSalle, Zoe McLellan tarafından hayat verilmiş olan Meredith Brody ve Sonja Perch rolüyle Shalita Grant üçlüsünün müthiş performanslarını izlemekteyiz.

Reyting rekorları kıran popüler dizi NCIS’ten uyarlanan NCIS: New Orleans, 4. sezon bölümleriyle her salı 20.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi