2016’nın beklenen korku filmlerinden biri olan; ıssız orman, ölüm, kayıp kız kardeş ve yola çıkmış genç bir kadın gibi korku ögelerinin bir kombinasyonu olan Natalie Dormer’lı The Forest’ın yeni fragmanı görücüye çıktı. 

Jason Zada’nın yönettiği ve başrolünde Game of Thrones ile büyük bir kitleye ulaşmış olan Natalie Dormer’ın yer aldığı korku filmi The Forest’tan ilk fragmanının heyecanını aratmayan bir fragman daha geldi. Toplu intiharların yaşandığı bir ormanda kaybolan kız kardeşini arayan bir kadının hikayesine odaklanan The Forest’ta ölüm tarafından takip edilen bir hikaye ile karşılaşacağız gibi duruyor. Filmin mottosu ise tüyleri ürpertmeye bire bir: Patikadan ayrılma! Natalie Dormer’lı The Forest’ın yeni fragmanı için sizi şöyle alalım:

Natalie Dormer’lı The Forest’ın Yeni Fragmanı

Bir Korku Filminin Gerilimini Arttırmak: Gerçek Olaylardan Esinlenme!

The Forest, Japonya’da bulunan Fuji Dağı’nın bir bölgesinde yaşanan olaylardan etkilenip kurmaca ile realiteyi birleştiriyor. Turistlerin fazlasıyla rağbet gösterdiği bu alanda toplu intiharlar gerçekleşiyor. Filmde Dormer’ın canlandırdığı Sara, ikiz kız kardeşini kaybediyor ve Sara’nın kardeşine dair bildiği tek şey onun son olarak bu alana gittiği. Bir grubun başında olan Sara, kız kardeşini aramak için bu alana gidiyor ve ölümün ruhu bu grubun düşüyor.

Zada’nın gerçeklik ve kurgu arasındaki ince çizgide yürümesini izlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Sonuçta bir korku filminin gerilimini arttıran en büyük etken gerçek bir olayın kırıntılarını izliyor olduğumuzu bilmek oluyor! Elbette Dormer’ı bir korku filminde başrol olarak görecek olmak da ayrı bir heyecan katıyor işin içine. Filmden gelecek yeni haberleri soluğumuzu tuttuk, bekliyoruz. 8 Ocak 2016’da Amerika’da vizyona girecek olan The Forest’ın ülkemizdeki vizyon tarihi henüz kesinleşmedi.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi