Gösterime girdiği 2002 yılında büyük bir gişe başarısına sahip olan My Big Fat Greek Wedding’in devam filmi My Big Fat Greek Wedding 2’dan ilk fragman yayınlandı.

2002 yılında bağımsız sinemanın gelmiş geçmiş en iyi hasılat yapan filmlerinden biri olan My Big Fat Greek Wedding özgün senaryosuyla izleyiciler tarafından çok beğenilmişti. Film o kadar beğenildi ki 2003 yılında ‘En İyi Özgün Senaryo’ dalında Oscar adaylığı elde etti. Geçtiğimiz yıl aldığımız haberi verilen My Big Fat Greek Wedding 2 gelecek yılın en merakla beklenen filmlerinde biri olmayı başardı.

Filmin senaryosunu ilk filmde olduğu gibi Nia Vardalos yazarken filmin yönetmenlik koltuğuna ise What to Expect When You’re Expecting, Everybody’s Fine filmleriyle tanınan Kirk Jones oturuyor.

Orijinal kadronun korunduğu yeni filmde ek olarak kadroya Mark Margolis (Panos), Elena Kampouris (Paris Miller), Alex Wolff gibi isimler dahil oldu.

My Big Fat Greek Wedding 2’dan İlk Fragman!

Hatırlayacak olursanız ilk filminde Yunan asıllı bir kadın olan Toula Portokalos’un aşık olduğu Amerikalı Ian Miller’ı geleneklerine bağlı ailesine kabul ettirme çabalarını izlemiştik. My Big Fat Greek Wedding 2 filmi Toula ve Ian çiftinin biricik kızları Paris ve sürekli onun çevresinde dolaşan Toula’nın ailesini merkeze alıyor. Fragmana bakacak olursak ilk filmde gördüğümüzden daha kalabalık bir aile bizleri bekliyor.

Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belli olmazken film Amerika’da 25 Mart 2016 yılından izleyicilerle buluşacak. Batman v Superman: Dawn of Justice filmiyle aynı gün vizyona girecek olan My Big Fat Greek Wedding 2’in gişe macerası nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi