Anna Rose Holmer’ın yönetmen koltuğunda oturduğu; James Blake’in My Willing Heart adlı parçasına Natalie Portman’lı muazzam bir video klip!

The Fits’in yönetmenliğini üstlenen Anna Rose Holmer, James Blake’in yeni şarkısı için kamera arkasına geçti ve bu muhteşem siyah-beyaz görüntülerle adeta bizi mest eden müzik videosunu yarattı. İngiliz müzisyen James Blake’in My Willing Heart adlı parçasının video klibinde, başarılı oyuncu Natalie Portman başrolde yer alıyor.

natalie-portman-filmloverss

Bu yıl Oscar töreninde Jackie ile ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne aday olan, şimdi ise Terrence Malick’in merakla beklediğimiz yeni filmi Song to Song ile karşımıza çıkan Natalie Portman; hamileliğinin son günlerinde Anna Rose Holmer’ın imza attığı muazzam videoda bizleri her zamanki gibi yine yeniden büyülemeyi başardı.  Portman’ın ‘anne’ olarak vurgulandığı; deniz altında ve yatak odasında çekilen görüntülerle Blake’in muazzam sesi bir araya gelince; üstelik bir de siyah beyazın etkileyici vurgusu ve ışık kullanımıyla oldukça başarılı bir video ortaya çıktı.

James Blake’in Etkileyici Sesi, Siyah-Beyaz Görüntüler ve Natalie Portman!

16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nde izleyiciyle buluşan ve oldukça beğenilen The Fits’in yönetmeni Anna Rose Holmer, hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda çok konuşulan Alvin Ailey’nin Moonlight dans videosunun kamera arkasına geçmişti. Blake’in ‘The Color in Anything’ adlı en yeni albümünde yer alan My Willing Heart’ın video klibine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi