Yayınlanan kısa film tadındaki fragmanının ardından heyecanımızın iyiden iyiye arttığı Deadpool 2’de Cable’ı canlandırması düşünülen isimler arasında ilk sırada Michael Shannon yer alıyor!

Hepimizin bayılarak izlediği Deadpool’un vizyona girmesinin üzerinden bir yılı aşkın zaman geçti. Vizyonda kaldığı süreçte rekorlar kırıp süper kahraman filmlerine ayrı bir soluk getiren film, bizleri öyle bir gaza getirdi ki Oscar adaylığı gelir mi soruları soruldu.

Hatırlayacaksınız Deadpool’un ruh ikizi sayabileceğimiz Logan’ın vizyona girmesinin ardından Deadpool’dan Logan’a bolca selam çakan bir video yayınlanmış ve bahsini ettiğimiz o videoda filmin yönetmeni David Leitch ve Ryan Reynolds‘un belirttiği gibi Cable’a kimin hayat vereceğinin yakın zamanda açıklanacağı vurgulanmıştı.

deadpool-2-filmloverss

Michael Shannon Deadpool 2’de Yer Almaya Çok Yakın

Geçtiğimiz aylar içinde karakter için Kyle Chandler ve Stranger Things’teki performansıyla konuşulan David Harbour‘un düşünüldüğü konuşulmuştu. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre ise Cable için düşünülen isimler listesinin birinci sırasında Michael Shannon yer alıyor. David Harbour’un da yer aldığı listede ise şimdilik Kyle Chandler’ın ismi geçmiyor. Son olarak Nocturnal Animals’taki performansıyla Oscar adaylığı elde eden Shannon’un Cable’ı da hakkını vererek oynayacağını tahmin etmek güç değil! Umarız rol gerçekten de Shannon’a gider.

Son olarak Atlanta dizisiyle tanınan Zazie Beetz’in Domino’yu canlandırılacağı duyurulan Deadpool 2‘nun çekimleri Yaz aylarında Vancouver’da başlayacak. Filmin kesin vizyon tarihi henüz açıklanmadı ancak Fox’un vizyon takviminde yer alan 2 Mart 2018 tarihi Deadpool 2 için oldukça uygun görünüyor.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi