x3tdAmJfj4o


Son olarak Ant-Man and the Wasp’ta rol alan Michael Peña ile Lizzy Caplan’ın bir araya geldiği Netflix filmi Extinction’dan fragman yayınlandı.

Online izleme platformu Netflix, dizi ve belgesellerinin yanında orijinal filmleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle bilimkurgu türünde filmlerle karşımıza çıkan Netflix, bu zamanda kadar birçok ilginç filmi izleyiciyle paylaştı. Zaman yolculuğu temasını odak noktasına alan Synchronicity, Moon ve Source Code ile büyük beğeni toplayan Duncan Jones imzalı Mute, Natalie Portman’lı Annihilation bu türe ait yapımlardan sadece birkaçı. Sürekli farklı yapımları karşımıza çıkaran Netflix’ten, şimdi ise yepyeni bilimkurgu filmi geliyor: Extinction!

Rüyaların Kâbusa Dönüştüğü Extinction, 27 Temmuz’da Netflix’te

Son olarak Ant-Man and the Wasp‘ta rol alan Michael Peña ile Masters of Sex’in yıldızı Lizzy Caplan‘ın başrollerini paylaştığı Extinction’da, rüyaların korkunç bir gerçeğe dönüştüğü bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Filmin merkezinde ise rüyalarında devamlı ailesini kaybettiğini gören Peter karakteri var. Peter için rüya ve gerçeğin iç içe geçtiği anda, her şeyi yok etmeye kararlı bir varlık dünyayı ele geçirir ve Peter’ın rüyalarında gördüğü her şey gerçeğe dönüşür. Film, izleyiciyi ailesini korumak için hayatta kalma mücadelesi veren Peter’ın ilginç yolculuğuna sürüklüyor.

Konusuyla dikkat çeken filmle ilgili bizi esas heyecanlandıran şey ise senaryoyu Arrival‘ın senaristi Eric Heisserer‘ın kaleme almış olması. Dolayısıyla senaryo anlamında iyi bir film izleyeceğimizin sinyallerini şimdiden alıyoruz. Tabii bu durum filmle ilgili beklentilerimizin artmasına neden oluyor. Daha çok televizyon sektöründe çalışan Ben Young‘ın yönettiği film, 27 Temmuz‘da Netflix’te yayınlanacak. Michael Peña ve Lizzy Caplan’ın yanı sıra Israel Broussard, Tom Riley, Mike Colter, Emma Booth gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Filmin sinopsisi ise şöyle:

‘Rüyalarında devamlı ailesini kaybettiğini gören bir babanın bu kâbusu, her şeyi yok etmeye kararlı bir varlığın Dünya’yı ele geçirmesiyle gerçek olur. Hayatta kalma mücadelesi verirken ailesini korumak için daha önce farkında olmadığı bir güce sahip olduğunu anlar. Başrollerde Michael Peña, Lizzy Caplan ve Mike Colter yer alıyor. Tükeniş ilk kez 27 Temmuz’da sadece Netflix’te yayınlanacak.’

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi