Unutulmaz oyuncu Robin Williams’ın son filmi olan Merry Friggin Christmas’tan iki video yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde ölüm haberiyle sarsıldığımız, geride bıraktığı unutulmaz film karakterleriyle hepimizin hayatında izler bırakan Robin Williams‘ın yası hala sürüyor ve uzun bir sürede öyle devam edecek.

Usta oyuncu Williams Dead Poets Society ile başkaldırmayı,  90 kuşağının çocukluk filmi olan Jumanji ile hayallerimizin peşinden koşmayı öğretti. Son olarak ölmeden önce yer aldığı Merry Friggin’ Christmas ile de bizlere kendini tekrar izleme şansı sunuyor.

Joe Johnston‘un yönettiği Merry Friggin’ Christmas, adından da anlaşılacağı üzere içimizi ısıtan bir aile komedisi. Geleneksel yeni yıl kutlamasında ailesiyle birlikte babasının evine giden bir adamın yaşadıklarını komik bir dille anlatıyor.

Robin Williams’a, Joel Mchale, Lauren Graham, Wendi McLendon-Covey gibi isimler eşlik ediyor. Türkiye’de gösterim tarihi henüz belli olmayan Merry Friggin’ Christmas, bizleri şimdiden meraklandırıyor.

[youtube video_id=”S9gQli4A0u0″ width=”600″ height=”350″]

[youtube video_id=”4Wwylk0nVUw” width=”600″ height=”350″]

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi