Nefesimizi tutmuş cuma gününün gelmesini beklerken, geçen saatleri bir bir sayarken ve yatağımızın baş ucuna her geçen an için bir çentik atarken Warcraft bize tarifi yapılamaz bir sürpriz yaptı ve heyecanımızı doruklara taşıdı. Cuma günü gelecek olan ilk fragmandan önce Warcraft’tan tanıtım fragmanı yayınlandı.

Uzun zamandır nefesimizi tuttuk ve bir görsel şölen olacağından şüphe duymadığımız oyun dünyasının fenomenlerinden World of Warcraft’ın filmini bekler olduk. Ha kadro açıklandı, ha görseller yayınlandı derken son noktaya geldik. Cuma günü Warcraft filminin ilk fragmanı yayınlacak ve bizim bir nebze de olsa gerginliğimizi alıp heyecanımızı katlayacak. Fakat biz cumayı beklerken Warcraft bize bir sürpriz yaptı ve ilk fragmandan önce bir tanıtım fragmanı ile karşımıza geldi. Bu 15 saniyeyi biz heyecanla izledik ve cuma gününe geri sayım yapmaya başladık, eğer siz de bizim gibi heyecandan yerinizde duramıyorsanız dayanın sadece üç gün kaldı!

Duncan Jones’un Yönettiği Warcraft’tan Tanıtım Fragmanı!

warcraft-poster-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi