Taika Waititi’nin yönetmenliğini üstlendiği; Cate Blanchett ve Tessa Thompson’un başrollerini paylaştığı, uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen Thor: Ragnarok’tan ilk görüntüler geldi.

Son olarak Hunt For The Wilderpeople filmiyle beyazperdeyle buluşan Taika Waititi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Marvel filmi Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017’de Amerika ile aynı anda ülkemizde de vizyona girecek. Daha çok komedi filmleriyle tanıdığımız Waititi’nin Thor da nasıl bir tarz benimseyeceğini ve bizlere nasıl bir seyirlik sunacağını merak ederken, muazzam bir oyuncu kadrosuna sahip olduğundan dolayı da oldukça heyecanlı bir bekleyiş içerisindeyiz. Filmin o harika oyuncu kadrosunda kimler yok ki! Kadroda baş düşman Hela’ya hayat veren Cate Blanchett ve Valkyrie rolüyle karşımıza çıkacak olan Tessa Thompson’un yanı sıra Jeff Goldblum ile bilim kurgu filmlerinde görmeye alıştığımız Karl Urban yer alıyor.

thor-ragnarok-3-filmloverss

Cate Blanchett ve Tessa Thompson’lu Thor: Ragnarok’tan Görseller!

Filmde bizi nasıl sürprizlerin beklediği konusuna gelirsek; yönetmenliğini üstlenen Waititi’nin EW’e verdiği röportajda söylediklerine kulak vermemiz gerek. “İnsanların başının çarelerine bakmalarını ve kahramanın başarılı olmasını umuyoruz. Bunu hafif bir değişim gibi düşünüyorum. Kendimi gergin hissetmiyorum – bu konuda iyi hissediyorum.” Anlaşıldığı üzere Asgard’ın kapılarının son kez aralanacağı Thor: Ragnarok, alışılmışın dışında bir film olarak karşımıza çıkacak.

3 Kasım’da izleyiciyle buluşacak olan ve uzun zamandır merakla beklediğimiz Thor: Ragnarok’tan canlı renkleriyle dikkatleri çeken görseller yayınlandı.

thor-ragnarok-2-filmloverss

thor-ragnarok-1-filmloverss

thor-ragnarok-4-filmloverss

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi