Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan How I Met Your Mother’ın spin off projesi olarak karşımıza çıkacağı söylenen How I Met Your Father, yine yeniden ertelendi.

Hatırlarsanız, 2014 yılında ekranlara veda eden How I Met Your Mother’ın spin-off projesi hazırlıklarına başlansa da, pilot bölümünün ardından iptal edilmiş; sonrasında ise yeni bir ekiple dizinin yeniden çekilme ihtimali üzerinde durulmuştu. Kısacası artık arapsaçı haline dönen spin off projesi yine en başa döndü ve ertelendi.

How I Met Your Mother’ın Spin Off’u How I Met Your Father Bir Kez Daha Ertelendi

Biraz geçmişe gidelim ve spin off macerası nasıl başladı bakalım… 9 sezon süren ekran macerasıyla televizyon tarihinin uzun soluklu işlerinden biri olan How I Met Your Mother, 2014 yılında oldukça tepki çeken final bölümüyle ekranlara veda etmişti. HIMYM’in sona ermesinin ardından dizinin aynı konseptte merkezde bir kadın karakterin olduğu spin-off projesi için hazırlıklara başlanmıştı. Hatta dizinin başrolünü de Frances Ha filmiyle Altın Küre adaylığı kazanan Greta Gerwig üstlenecekti. Ancak dizi, CBS kanalı yetkililerinin beğenmemesi üzerine pilot bölümünün ardından iptal edilmişti.

how-i-met-your-mother-filmloverss

2016’nın sonuna geldiğimizde ise yeni bir haberle daha karşılaşmıştık;  ilk çekilen denemeden farklı bir ekiple çalışacak olan CBS eğer pilot bölümünü beğenirse How I Met Your Mother dizisinin spin-off projesinin yeniden çekmeye başlayacağını söylemişti. İsmi How I Met Your Father olarak belirlenen dizinin senaryosu ise This Is Us dizisinin senaristleri Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger tarafından yazılacaktı.

Son gelen haberlere göre, şuan This is Us ile yoğun bir çalışma temposu içinde olan Aptaker ile Berger, How I Met Your Father projesinin bir süre daha ertelendiğini dile getirdi. Uzun zamandır konuşulan projenin sürekli olarak erteleniyor olması, yeni dizinin HIMYM kadar beğenilmeyeceğinden dolayı duyulan bir korkunun sonucu mu bilmiyoruz tabii ama artık kördüğüm olan bu sürecin netleşmesini dört gözle beklediğimiz kesin!

 

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi