Haluk Bilginer, Kenan İmirzalioğlu, Serkan Keskin ve Musa Uzunlar başta olmak üzere muhteşem bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren Onur Ünlü’nün merakla beklenen son filmi Cingöz Recai’den yeni fragman yayınlandı.

Onur Ünlü yeni filmler çekmeye devam ediyor. Ünlü, 24. Uluslararası Adana Film Festivali’nden ”Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok” filmiyle ”En İyi Film” dahil dört ödülle dönmüştü. Bu yıl pek çok filmle karşımıza çıkmaya devam eden Onur Ünlü‘nün uzun yılların ardından büyük bir şirket için çektiği Cingöz Recai, tanıtım fragmanının yayınlandığı günden bu yana oldukça dikkat çekici bir proje olmaya devam ediyor.

Daha önce 1969 yılında başrolünde Ayhan Işık’ı gördüğümüz bir filmle sinemaya uyarlanan Peyami Safa romanı Cingöz Recai, bu kez ise Türkiye sinemasının hem karakter hem de tarz bakımından nev-i şahsına münhasır ismi Onur Ünlü’nün yönetmenliğinde sinemalara gelmeye hazırlanıyor.

cingöz recai - filmloverss

Cingöz Recai’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Ünlü filmlerinde alışık olduğumuzun aksine yönetmenin senaryosunu yazmadığı filmin senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut’a ait. Filmin oyuncu kadrosu gerçekten muazzam: Kenan İmirzalioğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer, Serkan Keskin, Musa Uzunlar, Fatih Artman, Algı Eke ve Meriç Aral. 

Merakla beklenen Cingöz Recai’nin vizyon tarihi 13 Ekim. Filmden yayınlanan ilk uzun soluklu fragman için sizleri şöyle alalım.

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi