Garth Jennings’in yönetmenliğini üstlendiği, kadrosunda Matthew McConaughey, Reese Witherspoon ve Scarlett Johansson gibi yıldız isimleri bulunduran animasyon film Sing’den ilk görseller yayınlandı.

Hammer and Tongs video grubunun parçası olan ve Son of Rambow ile The Hitchhikers Guide to the Galaxy filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Garth Jennings, yakın geçmişte yeni projesi Sing hakkında detayları paylaşmak için henüz erken olduğunu söylemişti. Jennings’in birkaç yıldır Paris’te üzerinde çalıştığı animasyon filmden detaylar sonunda paylaşıldı.

Filmin kadrosunda birçok yıldız isim alacak. Matthew McConaughey ve John C. Reilly’nin yanı sıra, filme dahil olan yeni isimler arasında Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Seth MacFarlane ve müzisyen Tori Kelly yer alıyor. Animasyon komedi, olarak tanımlanan film aynı zamanda müzikal olma özelliğini taşıyacak.

sing-poster-filmloverss

Bir Animasyon Müzikal: Sing

Filmin konusuna gelecek olursak; Sing, sadece hayvanların yaşadığı bir dünyayı konu alacak. Baş karakter Buster Moon bir zamanlar oldukça iş yapan ancak son zamanlarda popülaritesini kaybetmiş bir tiyatro sahnesinin sahibi bir koala. Buster, tiyatroyu koruyabilmek için her şeyi yapmaya hazır. Bu nedenle, tiyatroyu kurtarmak adına dünyanın en büyük şarkı yarışmasını düzenlemeye karar veriyor. Yarışmacılar arasında Tori Kelly, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Seth MacFarlane ve Taron Egerton’un karakterleri yer alıyor.

Filmde, 85 hit şarkı seslendirilecek. Jennings tarafından yazıp yönetilen Sing’in, Aralık 2016 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Film, Minions ve Despicable Me filmlerine imza atmış Universal/Illumination stüdyoları tarafından üretiliyor. Universal/Illumination, 2020 yılına kadar beşten fazla animasyon film kotarmaya hazırlanıyor.

Filmden yayınlanan görseller:

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi