W9uddyaqAPE


Stefan Ruzowitzky’ın yönetmenliğini yaptığı, Matt Smith ve Stanley Tucci’nin başrollerde yer aldığı Patient Zero’dan fragman yayınlandı.

Matt Smith, Stanley Tucci ve Natalie Dormer‘ın bir araya geldiği Patient Zero beyazperdenin kapılarını aralıyor. Stefan Ruzowitzky‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu film, sıra dışı bir hikâye anlatırken; fragman seyircinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Peki bizi neler bekliyor? Senaryosu Mike Le imzalı filmde eşi benzeri görülmemiş bir virüs dünya geneline yayılıyor. Virüs beraberinde süper zeki katillerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu noktada katil kavramını kullanmanın pek de doğru olmadığını belirtmemiz lazım tabii. Zira bahsedilen kişiler, aslında birer zombi. Yönetmen bir değişiklik yaparak seyrettiğimiz diğer zombi filmlerinin aksine, seyirciye yeni ve farklı bir atmosfer sunuyor. Korku, gerilim ve aksiyon üçlüsünü buluşturan Ruzowitzky, yalnızca fragmanla bile heyecan uyandırıyor.

Başrollerini Matt Smith ve Stanley Tucci’nin Paylaştığı Patient Zero’dan Fragman Yayınlandı

Birkaç sene önce Die Fälscher filmiyle Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı’ya aday gösterilen yönetmenin ilginç bir bakış açısı yakaladığı aşikâr. Malum beyazperde seyircisi insanlığın zombilere karşı verdiği mücadeleye odaklanan yapımları seviyor. Fragmanın yer yer mizahi sahneler barındırması, yönetmenin kıyamet atmosferinin dışına çıkmaya çalıştığını da gösteriyor.

Maalesef filmin vizyon tarihi henüz belli değil. Nihayetinde karşımızda 2015’te çekilip, uzun bir süre vizyon için gün sayan bir yapım var. Fakat umutsuzluğa kapılmayın. Çünkü yapım şirketi Sony, filmin yaz ayının sonlarına doğru gösterime girmesini planlıyor. O güne dek fragmana göz atabilirsiniz.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi