Netflix 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, 17 Mart Cuma günü prömiyeri yapılacak yeni dizisi Marvel’s Iron Fist’in kadın karakteri Colleen Wing’i anlatan özel bir video yayınladı.

Netflix’in, Marvel Television ve ABC Stüdyoları işbirliğiyle hayata geçirdiği Marvel’s Iron Fist, Marvel süper kahraman serisinin dördüncü dizisi olmaya hazırlanıyor.

Six Feet Under ve Dexter dizileri ile tanınan Scott Buck’un yapımcılığını ve senaristliğini üstlendiği dizide Game of Thrones ile tanınan Finn Jones, Daniel Rand nam-ı diğer Iron Fist karakterini canlandırırken oyuncuya Jessica Henwick, Jessica Stroup, Lewis Tan, David Wenham ve Netflix dizilerinde görmeye pek alıştığımız Rosario Dawson ile Carrie-Anne Moss gibi isimler eşlik ediyor.

Marvel’ın Yeni Dizisi Iron Fist 17 Mart’ta Yayınlanacak

Marvel’s Iron Fist’ten yayınlanan “Ben Collen Wing’im” başlıklı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yıllar boyunca kayıp olan milyarder Danny Rand (Finn Jones) New York’a dönerek geçmişiyle olan bağlarını yeniden canlandırmaya ve ailesinin vasiyetine sahip çıkmaya çalışıyor. Bir yandan da kung-fu’daki ustalığını ve muhteşem Iron Fist gücünü kullanarak New York’u yozlaştıran suç unsurlarına karşı savaş veriyor.

Netflix’in, Marvel Television ve ABC Stüdyoları işbirliğiyle hayata geçirdiği Marvel’s Iron Fist; Marvel süper kahraman serisinde Marvel’s Daredevil, Marvel’s Jessica Jones ve Marvel’s Luke Cage’den sonraki dördüncü hikaye olarak merakla bekleniyor. Her birinin hikayesi ayrı dizilerde anlatılan bu dört süper kahraman, yıl sonuna doğru Netflix’te yayınlanacak olan Marvel’s The Defenders’ta bir araya gelecek!

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi