Margot Robbie, ocak ayında kamera karşısına geçeceği Harley Quinn’in spin-off projesi Birds of Prey’de farklı etnik kimliklerden oyuncuların yer almasını istiyor.

Şu sıralar Once Upon a Time in Hollywood‘un çekimlerine devam eden Margot Robbie, her geçen gün iddialı projelerin kapılarını aralıyor. Gerçekleştirdiği tüm röportajlarda Harley Quinn’in spin-off projesine ilişkin konuşan Robbie, yeni açıklamalarla dikkat çekmeyi başarıyor.

Yahoo Movies‘e röportaj veren oyuncu filmde çeşitlilik görmek istediğini söylüyor. Robbie, tek tip insanların gerçek hayatta bulunmadığını da belirtiyor. Bu noktada filmde hangi karakterlerin yer alacağını bir kez daha hatırlatalım. Film Batgirl, Black Canary ve Huntress gibi karakterleri bir araya getiriyor. Robbie de hayatın farklı renklerini, farklı insanlarını seyirciye yansıtmanın önemine değiniyor. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Cathy Yan, oyuncunun anlatmayı amaçladığı hareketin merkezinde duruyor.

Margot Robbie, Birds of Prey’in Diğer DC Filmlerinden Farklı Olmasını İstiyor

Patty Jenkins‘in açtığı yolda yürüyen Yan, DC Sinematik Evreni’ndeki ikinci kadın yönetmen olma özelliği taşıyor. Peki seyirciyi başka neler bekliyor? Comicbook‘un haberine göre, filmin çekimleri gelecek ocak ayında başlıyor. Yani çok az daha sabretmemiz lazım. Proje aynı zamanda düşük bir bütçeye sahip. Bu anlamda da diğer DC filmlerine meydan okuduğunu söylemek mümkün. Black Panther‘ın oyuncu kadrosu kadar çeşitli kahramanlarla tanışma ihtimalimiz oldukça yüksek. Robbie’nin açıklamaları umutlanmamızı da sağlıyor tabii. Zira hemen hemen her DC filminin hayal kırıklığı yarattığı bir gerçek. Neyse ki, oyuncunun bizi heyecanlandıran planları var. Çekimler başlayana dek Robbie’nin diğer projelerine göz atabilirsiniz.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi