Son dönemin gözde oyuncularından Margot Robbie’nin kariyerinin en iyi performansını verdiği söylenen I, Tonya’nın tanıtım fragmanı yayınlandı, Robbie için Oscar yolları açık!

Ödül mevsiminin kokusunu hafiften almaya başladığımız şu günlerde sezonun ilk ödüllerinden olan Gotham Bağımsız Film Ödülleri adayları dün gece açıklanırken I, Tonya isimli filmin elde ettiği iki adaylıkla dikkat çektiğini görmüşsünüzdür.

Duymayanlar için belirtelim, başrolde Margot Robbie‘nin yer aldığı I, Tonya Oscar için gümbür gümbür geliyor. İlk patlamasını yaşadığı The Wolf of the Wall Street’ten bu yana pek fazla ciddi rolde göremediğimiz Robbie, söylenenlere göre I, Tonya’da kariyerinin en iyi performansını vermiş. Yani filmin ve Robbie’nin Gotham Ödülleri’nde kazandığı adaylıklar tesadüfi değil.

i-tonya-margot-robbie-sebastian-stan-filmloverss

Margot Robbie’li I, Tonya’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

90’ların ünlü buz patencisi Tonya Harding’in kariyerini ve yaşadığı skandalları anlatan filmin yönetmenlik koltuğunda kendisini Lars and the Real Girl’ün yönetmeni olarak tanıdığımız Craig Gillespie oturuyor. Başroldeki Robbie’ye Allison Janney, Sebastian Stan, Julianne Nicholson ve Bobby Cannavale gibi başarılı bir oyuncu kadrosunun eşlik ettiği I, Tonya’nın senaryosu ise Steven Rogers’a ait.

Prömiyerini yaptığı Toronto Film Festivali’nde oldukça beğenilen ve şu sıralarda festival turlarına devam eden film, biyografi olmasına rağmen kara komedi damarıyla dikkat çekecekmiş gibi görünüyor. Keza Lars and the Real Girl’le halihazırda başarılı bir kara komedi örneği vermiş Gillespie’nin bu iş için uygun isim olduğu aşikar.

Önümüzdeki aylarda adını sıkça duyacağımız I, Tonya’nın Amerika’daki vizyon tarihi 8 Aralık 2017, ülkemizde ise henüz vizyon tarihi yok.


Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi