David Cronenberg’in yeni filmi Maps to the Start’tan ilk fotoğraflar paylaşıldı. Prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapacak olan film, muhtemelen Altın Palmiye için de yarışacak.

Cosmopolis’ten sonra Robert Pattinson ile yeniden çalışan Cronenberg, ana kadroyu Julianne Moore, John Cusack ve Mia Wasikowska gibi iyi oyunculardan kurmuş.

Müzikleri ünlü besteci Howard Shore’a emanet edilen film; kendinden nefret ettiren ama aynı zamanda bir o kadar komik ve etkileyici çocuk oyuncu Benjie üzerinden bu bomboş dünyanın çarpıklığına, bencil ünlülere ve onların yardakçılarına odaklanıyor. Ama tüm o korkunç entrikaların meyvesi bir kadın, Benjie’nin psikopat ablası Agatha, hepsinin sonunu getirmeye hazırlanıyordur. Maps to the Stars, her ne kadar bu boş ve yozlaşmış dünyaya çarpıcı ve mizahi bir bakış açısıyla baksa da aslında özünde akıllardan çıkmayacak bir hayalet hikâyesi diyebiliriz.

Vizyon tarihi belirlenmeyen Maps to the Stars’ı önümüzdeki yıl izleyebileceğiz.

Maps to the Stars 2

maps to the stars 3

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi