Yönetmenliğini Gregory Jacobs’un üstlendiği, başrolünde Channing Tatum’un yer aldığı Magic Mike XXL filminden yeni klipler yayınlandı.

Filmin başrolünde Magic Mike olarak geri dönen Channing Tatum‘a, ilk Magic Mike filminden hatırladığımız Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez ve Gabriel Iglesias eşlik ediyor.

magic-mike-xxl-yeni-5-filmloverss

Devam filminin oyuncu kadrosunda yeni isimler de var; Amber Heard, Michael Strahan, Donald Glover, Jada Pinkett Smith, Elizabeth Banks ve Andie MacDowell‘i Magic Mike XXL’da izleme imkanı elde edeceğiz. Yönetmenliğini Gregory Jacobs‘ın üstlendiği filmin senaryosu ise Reid Carolin imzalı.

magic-mike-xxl-yeni-8-filmloverss

Hikaye; ilk filmden 3 sene sonrasında, Mike (Channing Tatum)’ın kariyerinin zirvesinde striptizci hayatını bırakmasıyla başlıyor. King of Tamps ekibinin geri kalanı da onun gibi bu işi bırakmaya hazırdır. Ama bir şartla; striptizci hayatlarına, efsane Magic Mike’ın da katılacağı Mrtyle Beach’te gerçekleşecek son bir performansla veda edeceklerdir. Magic Mike XXL’de ekibin final gösterileri için çıktığı bu yolculukta Jacksonville ve Savannah’ta eski tanıdıklarla bir araya gelmesine, yeni dostlar ve yeni dans rutinleri keşfetmelerine odaklanıyor olacak.

magic-mike-xxl-yeni-3-filmloverss

Magic Mike XXL 17 Temmuz’da Vizyona Giriyor

2012 yılında vizyona giren Magic Mike’ın devam filmi Magic Mike XXL’in vizyona girmesine kısa süre kala filmden yeni klip ve görseller gelmeye devam ediyor. Filmden yayınlanan üç yeni klibin yanı sıra filmin görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Magic Mike XXL 17 Temmuz 2015’te ülkemizde vizyona girecek.

Magic Mike XXL’in yayınlanan son fragmanını izlemek için tıklayın.

Hazırlayan: Elif Güngör

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi