Kötü adam rolleriyle tanıdığımız başarılı oyuncu Mads Mikkelsen, aksiyon – gerilim türünde olacak Polar filmininin başrolünde bir suikastçiyi canlandıracak.

Variety‘nin özel haberine göre; Casino Royale, Doctor Strange ve Rogue One gibi birbirinden başarılı filmlerde yer alan Danimarkalı oyuncu Mads Mikkelsen, aksiyon – gerilim türündeki  grafik romandan uyarlanacak Polar filminin başrolünü üstlenecek. Victor Santos‘un Dark Horse Comics’ten çıkan yetişkinlere yönelik grafik romanı Polar: Came With the Cold’dan uyarlanacak filmin yönetmen koltuğunda, İsveçli yönetmen Jonas Åkerlund oturacak.

Yapımcı şirket Mister Smith Entertainment’ın, 1 Kasım’da başlayacak Amerikan Film Pazarı etkinliğinde uluslararası alıcılara satmaya çalışacağı filmin senaryosunu ise Jayson Rothwell kaleme alacak.

Mads Mikkelsen Çizgi Roman Uyarlaması Polar’ın Başrolünü Üstlenecek!

Konusu itibariyle John Wick serisine oldukça benzeyen filmde, eski iş vereni tarafından şirket için ayak bağı olarak görülmesinin ardından emekli olmaya karar veren dünyanın en iyi suikastçisi Duncan Vizla’nın veya bilinen adıyla Black Kaiser’ın öyküsünü izleyeceğiz.

Kendisini öldürmek pahasına her şeyi yapmaya hazır daha genç, hızlı ve acımasız katiller tarafından peşine düşülen Vizla’nın, arkasında bıraktığını düşündüğü gizemli hayata geri dönmekten başka çaresi kalmaz. Dolayısıyla o, düşmanlarını yenmek ve masum bir kadını korumak için ölümcül yeteneklerini kullanmak zorundadır.

Projeyle ilgili konuşan yapımcı Jeremy Bolt;

“Mads Mikkelsen dünyanın en iyi suikastçisini oynamak için doğmuş. O, Polar filminde Black Kaiser olarak çok inandırıcı olacak. Yönetmen Jonas’ın eşsiz ve canlı, ancak bir o kadar da ayakları yere basan kara komedi tarzıyla birlikte Polar’ın unutulmaz bir hikâye olacağına inanıyorum.” dedi.

Daha yazı yok.
Filmloverss.com size daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanır. Sitede gezerek çerezlere izin vermiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi